Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért csinálja ezt? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért csinálja ezt? Tényleg csúnyának tart?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel "jártam" (2nap volt) de közben kiderült hogy van egy másik barátnője is, na én egyből szakítottam vele vagyis megmondtam neki hogy hagyjon békén ez kb, fél éve történt és azóta tök aranyos néha de van hogy egyik pillanatról a másikra elkezd utálatos lenni és olyanokat mond hogy köpködött utána mikor járt velem meg hasonlók! ezt mért csinálhatja?! meg hogy dagadt vagyok ilyeneket mond, pedig szerintem nem vagyok egy világi csúnya lány..Nemértem..! 18/L
2011. ápr. 4. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pont azért csinálja mert kidobtad, amiben igazad volt.

A csávó két malomba örőlt egyszerre így járt ne foglalkozz vele.

2011. ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de ma is olyanokat mondott először hogy drágám stb..aztán meg már milyen nagy a fejed...:/
2011. ápr. 4. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem akarja tudomásul venni hogy dobtad, néha kedves, néha bosszút akar állni, de szerintem sem a te hibád
2011. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szánalmas és gyerekes, ennyi az egész. hagyd a fenébe, ezzel nem érdemes foglalkozni..
2011. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Moszuke ***** válasza:

szegény kisfiú buta még.. majd idővel benő a feje lágya.. vagy nem.

ignoráld.. annál nagyobb bünti nincs a picikének.

2011. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet így van..
2011. ápr. 5. 17:50
 7/11 TOMAtm ***** válasza:
ha baszogat mond neki hogy elmondod a haverjainak hogy milyen kicsi neki és alig akart felállni 1 percre xD szerintem nem fog baszogatni többet az életbe se.
2011. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

annyi az egész h fölényben érzi magát ezért csinálja a szivatós részét..:S nah és persze mert doptad!!:) a másik rész a kedves....az pedig annak tudhatóó be h még mindig szeretne téged...:):)

a kérdés h te mit szeretnél??

2011. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
én? hát én nem akarok vele lenni mert teljesen más világ mint én.. én elvagyok nélküle őő meg mindig rámír hogy mivan és ha 'nemúgy' szólok vissza akkor egyből elkezd osztani hát nekem erre nincs szükségem!
2011. ápr. 9. 18:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Mond meg neki h ha nem hagy bèkèn velem gyülik meg a baja elintèzem ha akarod

irj ha igen

2011. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!