Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk egy része miért úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk egy része miért úgy próbál felszedni 1 lányt, hogy nekimegy vagy közel megy el mellette?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Izéőőő... Te merre laksz? :D
2012. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A "fiúk egy része" alatt most nagyjából 3 fiút értesz a világon?
2012. máj. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég nagy a tömegük a lány pályára áll körülöttük.
2012. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

nem tudom biztosan, de szerintem csak azért, h fel keltse a figyelmét, és le tudja szólítani :PP

L/14

2012. máj. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alkalomnak érzik a leszolitásra. Akár csak bocsánatkérés miatt is. Az más kérdés, ha ennyire futja a fantáziájukbol nem érdemes rájuk még egy percet sem pocsékolni.
2012. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez felszedési technika? Én ilyenkor csak tovább megyek és magamban megjegyzem, hogy az az uccsó pohár pálinka már sok volt neki
2012. máj. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
XD ilyenről még nem hallottam, ez jó!
2012. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugye milyen jó, hogy ma már az óvodások is tudják használni a netet?
2012. máj. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát mert ez egy jó tehnika! Mifelénk sehogyan sem szednek fel lányokat, nemhogy nekimenni. Azazhogy úgy szedik fel, hogy tánc közben mögéjükfurakodnak, és elkezdenek lejteni a csajok mögött. És szépen nekidörzsölik a micsodájukat a lány fenekéhez. Ilyenkor ki szokott derülni, hogy ki a ribanc, és ki a rendes csaj. Mi a barátnáőimmel ezt úgy oldjuk meg, hogy mindig viszünk magunkkal egy fiú barátunkat, és amikor egyikőnk mögé odasomfordál valami cigány, vagy alfahím, akkor a szerencsétlen kiválasztott lány megragadja a barátunkat, és egy rándítással helyet cserél vele XD bár vannak olyan ratyi csávók, akik nem fogják fel, hogy mi van, csak másodszorra vagy harmadszorra, azért többnyire beválik XD szóval az a lány, akit úgy akarnak felszedni, hogy nekimennek, az örüljön neki, hogy nem úgy jött oda a pasi, hogy egyből megtermékenyítési táncot akar járni vele....
2012. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először is, tényleg csak EGY RÉSZE próbálkozik így. :P A normálisabbak azért ennél sokkal több kreativitással vannak megáldva.


Másrészt, aki így próbálkozik, az valószínűleg először is - ahogy azt előttem is írták - alkalmat akar teremteni a beszélgetésre, arra, hogy megszólítson... esetleg azt akarja, hogy érezd a közelségét, és reméli, hogy ezzel felkeltheti az érdeklődésed.

14/L

2012. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!