Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakit NEM Szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicegirl01 kérdése:

Hogy lehet valakit NEM Szeretni, de mégis hiányolni ha nincs mellette?

Figyelt kérdés

Az exemmel lassan 5 éve hogy együtt voltunk.

Kisebb-nagyobb meg szakításokkal,azóta is.

Neki is és nekem is volt közben barátunk,habár én nem állítom h rajta kívűl mást szerettem volna,de nem érzem azt hogy még szeretem.

Nem is ezen van a hangsúly!

Mindig ő hagyott el azzal az indokkal hogy NEM szeret és nem akar velem lenni.. legutóbb volt egy bnője akibe szerelmes volt, miután szakítottak a lánnyal rámírt,kis időre rá hogy hiányzok neki,nem tudja miért de hiányzok és szeretne látni!

Eltelt pár hét,öszevesztünk,azt mondta többet nem fog keresni!

Rá 2 hétre újra írt hogy szeretne velem lenni,ez januárban volt azóta "úgymond" együtt vagyunk,de azt állítja még mindig nem szeret,nem ölel,csókol,ölel meg,de szeret velem lenni és hogy töltsünk még el pár hétvégét hát ha meg szeret! Ha beszélünk facen el hidegenülve ír,amit szóvá is tettem neki,de erre ő azt mondja túlparázom a dolgokat...

Szerintetek mit érezhet? mert én egyáltalán nem értem! o.O



2012. ápr. 5. 19:44
 1/3 ASOT ***** válasza:

Szerintem vak vagy drága!

ÉS fiatal avagy túl naiv és tapasztalatlan!


Nem zavar, hogy csak akkor kellesz neki csak akkor keres ha unatkozik vagy ha éppen nincs senkije?? Te vagy ebben a helyzetben a szamár ha nincs ló! ÉS nagyon jól tudja ha annyit mond h "szeretlek kicsi kincsem" akkor te rögtön bedölsz a maszlagnak....

2012. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos sok pénze volt, és most hiányzik a pénztárnál a bankkártyája...
2012. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

voltam ilyen helyzetbe.komolyan mondom,a saját érdekedben hagyd a pi-csába.

nekem is nemrég sikerült csak végleg lezárni magamban,h hiába szeretem , ezt ő csak kihasználta.elhitette velem h ő is meg van őrülve értem,mindez persze csupán színjáték,nem sokáig tartott.én persze mindent benyaltam neki.majd lelépett szó nélkül(meg akartam vele beszélni h miért hagyott alább a lelkesedése,miért nem úgy áll hozzám mint régen.megbeszéltük,látszólag minden rendbe volt,viszont egy nap gondolkodási időt kért.mondta majd hív másnap.még azóta is hív,én hiába kerestem,majd magam részéről egy durva smssel zártam le.számára már napokkal azelőtt vége volt a kapcsolatnak,csupán egy gond volt..h elfelejtett nekem szólni róla).szembe tudnám magam köpni h ennyire naiv voltam és adtam neki második esélyt és h hagytam magam ennyire megalázni.azt hittem változott...ja változott is,csakhogy negatív irányba

ennyire még senki sem alázott meg.emberszámba se vett,csupán egy kellék voltam neki.

2012. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!