Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri szeretni?

Figyelt kérdés
Egy rossz sztoim már volt és nemszeretnék tobb rosszat átélni szereintetk ez normális vagy hulye vagyok ?
2012. márc. 18. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

NEM!

soha soha ne szeress bele egy emberbe addig, míg meg nem ismered...mert ha megteszed...csak szenvedni fogsz...

én megtettem, és azóta sz*r az életem.

egy érzelmes kis f*sz lettem, aki teljesen elvesztette az önbizalmát.

2012. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megéri. Hülye vagy. Bocs, te kérdezted:)

Lehet hogy tizedszerre, de talán fogsz találni olyat akiben nem csalódsz. Ha többet nem szeretsz senkit, akkor olyasféle rosszban nem lesz részed, viszont jóban sem nagyon. Megkeseredett leszel mint itt sokan.

2012. márc. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 asdface ***** válasza:

Nekem is van egy rossz sztorim,de fel tudtam állni. Akarok szerelmes lenni.

Ha elmult a depressziós időszak, valószínű a jó dolgok fognak eszedbe jutni sokszor róla.

Nincsen rózsa tövis nélkül.

Fel a fejjel! Minden rendben lesz. ;)

2012. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csúnya fiúként azt mondom h egyértelműen nem, de nekünk a szerelem egyenlő a csalódással. Te még ettől találhatsz olyat, aki tud téged szeretni.
2012. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megéri. Mondom ezt úgy, hogy eddig a két "barátnőm" a képembe röhögött, a másik pedig megcsalt, hogy fájdalmat okozzon, hogy erősebbnek érezze magát. Ez nem engem vagy a szeretetet minősíti, hanem őket. És amúgy is, az igazi szeretet/szerelem nem döntésen alapul, hanem csak jön, nem lehet szabályozni. :)
2012. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb mindenki életében lesz rossz történet. Egyszer mindennek véget ér,ami legtöbbször fájdalommal jár.

Nem tudsz magadnak megálljt parancsolni,hiába mondod, hogy mától nem leszek szerelmes ...

Úgyis újra rád fog találni a szerelem, ha akarod,ha nem.. meg kell tanulni kezelni a fájdalmas érzéseket.

2012. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!