Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valakit NEM Szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicegirl01 kérdése:

Hogy lehet valakit NEM Szeretni, de mégis hiányolni 5 év után is ha nincs mellette?

Figyelt kérdés

Az exemmel lassan 5 éve hogy együtt vagyunk.1 év 7 hónapot normálisan utána megromlott a kapcsolatunk!

Kisebb-nagyobb meg szakításokkal,azóta is.

Neki is és nekem is volt közben valakink amikor szüneteltünk.

Nem is ezen van a hangsúly!

Mindig ő hagyott el azzal az indokkal hogy NEM szeret és nem akar velem lenni..

Hónapok elteltével mindig ő keresett meg azzal hogy szeretne velem lenni! Aztán megint elhagyott…

bő fél éve volt egy bnője akibe szerelmes volt, miután szakítottak a lánnyal rám írt, kis időre rá hogy hiányzok neki,nem tudja miért de hiányzok és szeretne látni!

Eltelt pár hét,összevesztünk,azt mondta többet nem fog keresni!

Rá 2 hétre újra írt hogy szeretne velem lenni,ez januárban volt azóta "úgymond" együtt vagyunk,de azt állítja Nem Szeret,nem ölel,csókol meg,de szeret velem lenni (csak úgy elvagyunk egymásnak) azt mondta töltsünk még el pár hétvégét hát ha meg szeret! Ha beszélünk facen el hidegenülve ír,amit szóvá is tettem neki,de erre ő azt mondja túl parázom a dolgokat,és h ő nem szeret már mondta...

Egy hete azt mondta mért nem költözök hozzá,amikor megkérdeztem tőle h komyolan gondolta e ezt a dolgot,azt mondta nem,minek ha nem szeret?! Ne írjátok azt hogy mert játszik velem csak,mert ő azt állítja nem…

Szerintetek mit érezhet? mert Én egyáltalán nem értem! o.O



2012. ápr. 5. 20:16
 1/9 ASOT ***** válasza:
Ezt a kérdést már 1x feltetted!
2012. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is ismerős
2012. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De kitöröltem,mert értelmetlen volt egy-két mondatom és most írhattam ki újra..
2012. ápr. 5. 20:21
 4/9 A kérdező kommentje:

hogy érted hogy ismerős?

te is ebben a cipőben jársz?

2012. ápr. 5. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem a helyzet, hanem a kérdésed ismerős :D A kérdésed el sem olvastam mert hosszú :D


Amúgy te nem tudod törülni, max a modi tudja kitörülni.

2012. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeret csak ragaszkodik. Mondj neki nemet, küldd el végleg már. Nehéz lesz, nekem is az volt mikor kimondták az ítéletet, de belátom hogy jogos volt.
2012. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jah, akkor ő törölte ki :D xD


Én is azon gondolkoztam hogy nincs értelme húzni a dolgot,mert nincs értelme :\

de ő nincs meg nélkülem...ha kellett átjött éjfélkor... xD :\

2012. ápr. 5. 20:26
 8/9 A kérdező kommentje:
-értelme :D
2012. ápr. 5. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy igazolvány vagy amit elő tud húzni az ingzsebből, és cumizod is befelé rendesen!
2012. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!