Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok miért hordtok...

Kis mellű lányok miért hordtok push-up melltartót, és, nagy mellű lányok ti hordtok?

Figyelt kérdés
Kort és mell méretet is írjatok, és azt is írjátok meg,hogy miért hordtok vagy miért nem hordtok push-up push-up melltartót.

2015. jan. 10. 13:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9%
70A-nál is kisebb méretem van, de olyan kicsi melltartó nincs sehol, 70A-ból viszont a push upos jó rám mivel a nagy része szivacs ami a mellem helyett is kitölti a helyet. Amúgy meleg időben csak topot hordok, mert nem szeretem a push upot. És a kis mellemmel sincs bajom, nekem tetszik hogy kicsi.
2015. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%
Én csak azt nem értem, a nagyobb cicijű lányok hogy tudnak ilyet felvenni? Nekem 80C-s a mellem, de egyszerűen kinyomja a pushup a melltartobol a cicimet es baromi kenyelmetlen.
2015. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok, és nekem nincsenek teletömve szivaccsal a melltartóim, pedig push up majdnem mind. Jól kell körbenézni, 2 centis szivacsréteggel kitömöttet én se hordanék :)
2015. jan. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem is dekoratívabb!
2015. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

A push-up erdeti jelentése olyan melltartó, ami összenyomja a melleket, és középen a két oldal csak egy pontban ér össze (a Wonderbra tipikusan ilyeneket gyárt). Ilyet nagy mellűként is hordok nyáron, mélyebben dekoltált felsőhöz csak ez illik.

Extra szivacsosat (amit manapság push-upnak hívnak) az én méretemben (75F) egyáltalán nem találtam még, pedig a férjem kedvéért felvenném egyszer-egyszer.

2015. jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem hordok, mert nem látom értelmét.

Kit akarnék vele átverni? Én úgyis tudom, hogy mekkora a cicim, a férjem is tudja.

Miért kéne nagyobbnak mutatnom, mint amekkora? Hogy a kollégák vagy vadidegenek az utcán, a boltban (jó, most tél van, a kabát takarja) azt higgyék, hogy nagyobb? Most annak mi értelme? Vadidegenek egyébként se nézegessék a mellemet. A dekoltázs nem a világ közepe szerintem...

Plusz nem hiszem, hogy olyan jót tesz a mellnek az, hogy össze van nyomva, ki tudja, mennyire terheli ez le oldalt a szöveteket?

75B, 24L

2015. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
dagi lány vagyok, és a testalkatom ellenére pirinyó melleim vannak, emiatt aránytalannak tűnök. leginkább ezért hordok push-up melltartót, ezzel egész jól tudom ellensúlyozni :)
2015. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
nekem nagy van és nem hordok, mert kényelmetlen, rossz helyen támasztja meg, és még csúnya is, mert oldalt megtolja, elöl meg kinyomja 24L
2015. jan. 13. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

75/A nagy rám még push upból is, de póló alatt úgyse látják...nélküle meg épphogy nem befelé kezd el horpadni, szóval indokoltnak érzem D:

17/L

2015. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!