Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kis mellű lányok miért hordtok...

Kis mellű lányok miért hordtok push-up melltartót, és, nagy mellű lányok ti hordtok?

Figyelt kérdés
Kort és mell méretet is írjatok, és azt is írjátok meg,hogy miért hordtok vagy miért nem hordtok push-up push-up melltartót.

2015. jan. 10. 13:50
1 2
 1/19 anonim válasza:
71%
Azért ba*dmeg, mert mindenkinek csak a külső a lényeg...
2015. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Én deszka vagyok mégse hordok. 16/L
2015. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Hát én ismerek olyat akinek baromi nagy melle van és mégis csak push-up melltartót hord. Nekem átlagos szerintem de inkább kicsi mint nagy és csak egy push-up melltartóm van, és az is csak azért mivel ez volt az egyetlen egy amit találtam ami pánt nélküli és bőrszínű és van is a méretemben... (ja és nem olcsó vacak...)

70C

15L

2015. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Én két okból hordok.

1. Szinte csak push-uposat lehet kapni ekkora méretben.

2. Ruha alatt jobban mutat. Szóval hiába néz ki jól a mellem ruha nélkül, ha a ruha leszorítja és olyan, mintha semmi se lenne ott.

18/l 70/A

2015. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%

75B-s vagyok. Nem mondanám kicsinek a mellemet, inkább átlagosnak, de nekem így meg is felel. Edzés, torna közben lehet, hogy engem már zavarna, ha ennél nagyobb lenne, néha még így is útban van :'D

Persze vannak, akik szerint ez a méret kicsi, de az az ő dolguk.

Nem hordok push-up melltartót, egyrészt fölöslegesnek érzem, másrészt, nem szeretem, ha megbámulnak és azért a nyakig felnyomott cickó elég feltűnő.

25L

2015. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%

Is-is.

A szexibb melltartóim, mind push-up-osak. És nem szeretem különösebben a push-up-ot, de már feladtam, hogy rendes melltartót találjak bárhol is.

Viszont vannak sport melltartóim és azokat ugye nem ilyenek. Azokat is szoktam hétköznapra hordani és kényelemesebb is.

De ha valaki tud a méretemben nem push-up-os csini melltartókat akkor szóljon, mert hiánycikk :D


95/D

2015. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%

90C-set vettem utoljára, de ez 85 volt egy éve még... Mindenesetre nekem kényelmes a push-up melltartó, és szeretem hogy kiemeli a dolgokat arrafelé. És nem mellesleg úgy vettem észre, hogy akkor nem ugrálnak annyira, ha az van rajtam :D Ettől ,ég nem vagyok kipakolós r*banc, nem olyan ruhákat hordok ami köldökig kivágott.

20

2015. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Nem is push-upot, hanem a merevítős, szivacsréteges melltartót szeretem.

Amiket pl a New Yokerben lehet kapni, a 2 cm vastag szivaccsal katasztrófa, nem is arra gondolok, hanem ilyen kb. fél cm vastagságú szivacsra, ami szép tartást ad.

Ha mégis enyhe push upot veszek, azért csak a szebb dekoltázsért.

19/L 75/D

2015. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
dekoratívabb
2015. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

Én nem szeretem, mert olyan érzésem van tőle, mintha mindjárt kiesne belőle a mellem. Ugyebár ezeknek a melltartóknak az aljába teszik a szivacsot, így kevesebb hely van a mellemnek. Persze vehetnék nagyobbat, de abban még nagyobb a szivacs, úgy pedig már borzasztóan ormótlannak nézne ki az egész mellkasom, pedig amúgy nem vagyok egy madárcsontú alkat.


De az első melltartóm amúgy push up-os volt, balkonos, mert a többiben, aminek csak kis szivacsa van, úgy néztem ki, mint egy páncélos lovag. Most már ezeket a vékony szivacsosokat szeretem testre simuló ruha alatt, a rugalmas, teljesen szivacs- és merevítőmenteseket pedig finom blúzok alá. Izgalmasabb is a látvány így néha, szebben körvonalazódnak benne a melleim egy-egy mozdulatnál, és persze sokkal kényelmesebbek is.


20 vagyok, és 75/B.

2015. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!