Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért jó nektek hogy...

Lányok miért jó nektek hogy push-up melltartót hordtok?

Figyelt kérdés

Főleg a 14-15-16 éveseket kérdezem. Kit akartok ezzel becsapni? Szerintem sokkal cikibb az, ha a fiú leveszi rólatok és megállapítja hogy sajnos hiányzik a fele:/

És a későbbiekben a melleitek is lógni fognak.

És miért kell kirakni mindenképpen azt ami nincs?


2015. jan. 3. 17:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
43%

En nem olyat hordok :) 14/l

Biztos nagynak akarjak mutatni

2015. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
36%
Push-upnál hiányzik a fele? És később ezért fog lógni? Kicsit el vagy tévedve, apa.
2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
100%
Én nem hordok push up hülyeséget alapból nagy mellem van:D de sose rakom ki mert zavaró hogy nagy..:/ szóval nem mindenki olyan csak a korosztályom 99%a :D
2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
54%
a fogyasztók megtévesztése...
2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%
Nem a melltartótól fog lógni a mell, te hülye gyerek!
2015. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Hát igen, hiányzik a fele.

Tudod arra gondolok amit a new yorkerben lehet kapni melltartó hogy akkora szivacs van benne hogy a kosár 80%át kitölti. és igazából mindbe nagy szivacs van ami lehet önbizalmat ad, de attol ugyan olyan kicsi marad a melled miután leveszed.és gondolom elég kényelmetlen is.

2015. jan. 3. 17:36
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Magamat akarom "becsapni", más úgysem látja. És nem rakom ki, mivel még így sincs mit, viszont nagyon-nagyon-nagyon utálom, hogy ilyen kicsi. Ettől nagyobb lesz, még ha nem is sokkal, de a ruhák is jobban állnak. És nem fognak a melltartótól lógni.
2015. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindegy neked hogy mások mit miért csinálnak? Ne üsd bele az orrod más dolgába, ennyi.
2015. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
6: A nagy szivacs és a push-up nem jár kéz a kézben.
2015. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem kényelmetlen. A super push up melltartóhoz meg nagyobb mell kell, mint a sima push uphoz. Nekem meg úgysem fogja saját magamon kívül levenni más, szóval ettől nem kell félnem.
2015. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!