Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért jó nektek hogy...

Lányok miért jó nektek hogy push-up melltartót hordtok?

Figyelt kérdés

Főleg a 14-15-16 éveseket kérdezem. Kit akartok ezzel becsapni? Szerintem sokkal cikibb az, ha a fiú leveszi rólatok és megállapítja hogy sajnos hiányzik a fele:/

És a későbbiekben a melleitek is lógni fognak.

És miért kell kirakni mindenképpen azt ami nincs?


2015. jan. 3. 17:29
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy a kérdező csaj lenne.
2015. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
74%

Már miért lenne ciki bármelyik opció is. Mivel 80C-s melled van, ezért nem tudod milyen egy kismellű nőnek, nem tudod átérezni, milyen leeht, ha felvesznek egy kivágott felsőt és kb úgy néznek ki benne mit egy férfi melltartó nélkül.

És hogyan ne vennék magukra, mikor a kérdést azokhoz a nőkhöz intézed, akik hordanak pushupot, tehát a C-től kisebb mellű nőknek kb a 80%-a ?-.-

Ne zavarjon téged, neked nem lesz rossz, ha lekerül róluk a melltartó -.-


De szerintem a kérdésre elég megfelelő választ kaptál.

2015. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
21-es, én elhiszem, hogy lány, egy férfi nem hiszem, h azzal foglalkozik, hogy milyen melltartókat árulnak a New Yorkerben
2015. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
23: Viszont ezen kívül elég hiányosak az ismeretei a melltartókról...
2015. jan. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hiányosak, mert nem a szivacsos melltartókat hordok így nem ismerem ezeket a bűvöleteket. De amúgy meg ha annyira zavarna titeket megcsináltatnátok a melleiteket. És van abban valami hogy a férfiaknak akartok megfelelni hisz ha nekik a kis mell tetszene ti is sportmelltartóban rohangálnátok nem push up ban. Csak a megfelelési kényszer miatt, semmi más miatt csináltok hülyét magatokból de rájöhetnétek hogy ennek nem sok értelme van.
2015. jan. 3. 18:21
 26/42 anonim ***** válasza:
88%

Ohh...szóval hülyét csinálok magamból, azért mert felveszek egy szivacsos melltartót...:D Ne haragudj, de te jól vagy ?:OOO

Igen! Megfelelési kényszer,méghozzá MAGUNKNAK akarunk megfelelni!!! NEM a férfiaknak! A férfiak úton-úrfélen azt hangoztatják, hogy nekik a kicsi, de formás mell is tetszik és hülyeség a szivacsos melltartó, ennek ellenére mi hordjuk...miért is ? Mert SZARUNK A FÉRFIAKRA! Sokkal fontosabb a közérzetünk, mint egy férfi (és mint a te) véleményed!


Most komolyan feljtsem ki, hogy mennyivel drágább egy mellműtét, mint egy pushup melltartó ? Remélem nem kell...

2015. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim válasza:
87%
Már neharagudj ,,kedves" kérdező, nekem úgy tűnik hogy téged jobban zavar a kis mellünk mint saját magunkat. Ilyen egy undorító választ, amilyet az előbb írtál... Persze, tudot te milyen kockázatos egy mellműtét? És mennyibe kerül? Mellesleg nekem mondjuk eszembe sem jutott volna ez az ötlet, mivel alapjában véve nem zavar a kis mellem, nyáron szivacs nélküli bikinit hordok, nem számít hogy teljesen lapos vagyok benne. De vannak ruhák amik igenis megkövetelik a mellet.
2015. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
87%
Ha kifizeted, örömmel megcsináltatom a mellemet. Komolyan, amúgy is szeretném. Csak 2 dolog hiányzik hozzá. Egy betöltött 18-as életév és 1 millió ft. De ha kifizeted és elintézed nekem, hogy megcsinálják, ígérem, soha többet nem fogok push upot hordani.
2015. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Sokan megírták már a választ, de képtelen vagy elfogadni. A nők első sorban maguknak akarnak tetszeni. Ennyi. Képzeld, nekem 85 C-s mellem van, mégis push-up melltartót hordok évek óta. (Igaz, nem szivacsosat). Miért? Mert így szexibbnem érzem magam. Ettől még nem lehet rám/ránk fogni, hogy bárkit becsapnánk, így érezzük jól magunkat a bőrünkben. Ennyi erővel a magas sarkú cipőkbe is beleköthetnél, hiszen nem az eredeti magasságunkat mutatjuk, vagy a sminkbe, parfümbe. Ezek mind olyan apróságok, amitől a nők jobban érzik magukat. Egy komoly párkapcsolatban pedig a férfi túllép ezeken, inkább örül neki, hogy a barátnője ad magára, és jól érzi magát a bőrében. Én szültem már 2 gyereket, a mellem kicsit megereszkedett emiatt. Mégis a férjem imádja a cicim mind a push up-ban, mind bármilyen melltartó nélkül, pedig már van ám különbség. Szóval egy szerelmes férfi nem vesz ilyen apró-cseprő ügyeket átverésnek, megkockáztatom, hogy nem is érdekli. Azért az élet ennél sokkal összetettebb, nehogy már ez legyen a legnagyobb gond.
2015. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy dolog miatt zavar ez a dolog, mégpedig azért mert a többség meg van győződve róla hogy az átlag női mell B-s, és a kitömött melltartók miatt lassan arról is hogy az átlag női mell igen nagy, ebből kifolyólag arról hogy a B-s mell az nagy. Pedig nem.
2015. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!