Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért jó nektek hogy...

Lányok miért jó nektek hogy push-up melltartót hordtok?

Figyelt kérdés

Főleg a 14-15-16 éveseket kérdezem. Kit akartok ezzel becsapni? Szerintem sokkal cikibb az, ha a fiú leveszi rólatok és megállapítja hogy sajnos hiányzik a fele:/

És a későbbiekben a melleitek is lógni fognak.

És miért kell kirakni mindenképpen azt ami nincs?


2015. jan. 3. 17:29
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:
87%
Nem tudom, hogy te egy hülye kisfiú vagy, vagy éppen egy 10 éves lány, amit leírtál az oltári nagy baromság. Elmondanám, hogy én általában push up melltartót hordok, mert sajnos nem olyan mellel áldottak meg, ami kitölt egy D-s kosarat. Kicsi a mellem, és a legtöbb felsőben teljesen lapos lennék, ami egyáltalán nem néz ki jól. A barátomnak az égvilágon semmi ellenvetése nincs a push up melltartóval kapcsolatban, szóval az lenne a kérdésem, hogy mi az oka, hogy téged zavar, ha egy lány felveszi? Valószínűleg azért, mert a mell hozzátartozik a nőiességhez, lehet hogy neked nagy a melled, de valakinem az kompenzálja a hiányt, hogy nem kürtöli világgá hogy neki kicsi melle, hanem az ellenkezőjét mutatja. Egy férfinak pedig szerintem csak akkor lehet ezzel problémája ha egy műveletlen paraszt.
2015. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
0%
10: Na mesélj, mi a baj, dundi vagy?
2015. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

#11: Respect. Pont ezt akartam írni, csak nincs türelmem megfogalmazni, de minden szavaddal egyetértek. (kivéve a barátossal, nekem nincs)


#12: Én vagyok a 10-es, de ezt nekem akartad írni? Ha igen, akkor a válaszom: sajnos pont az ellenkezője.

2015. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Gondolom azért fog lógni (nem most, hanem úgy 20-25 éves korotokra) mivel a mell egésznap 'fel van tolva' ezáltal lazulhatnak az izmok. Nekem amúgy semmi problémám ezzel csak elég vicces hogy pár lány ezzel akarja becsapni a környezetét. Szerinted fogadd el amid van, mert hidd el hogy úgy is feltudsz öltözni csinosan ha nem béleled ki a melltartódat.
2015. jan. 3. 17:49
 15/42 anonim ***** válasza:
92%

Arra nem gondolsz, hogy rohadtul nem minden a férfiakról szól? Sajnos a pasik azt hiszik, hogy MINDEN értük van, MINDENT értük teszünk, CSAKIS értük öltözködünk, hogy NEKIK tetsszünk, hiszen ÉRTÜK ÉLÜNK.


Agyrém. Vegyétek már észre, hogy le vagytok szarva ilyen téren. MAGUNK miatt öltözködünk, hogy legyen önbizalmunk, amit a pasik sajnos csak rombolni tudnak leginkább. Szóval mi se szólunk bele, hogy nyírd a hajad, mennyi izom legyen rajtad, milyen ruhákat hord, te se tedd, mert SZARUNK A VÉLEMÉNYEDRE!!!

2015. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
50%
14: Rosszul gondolod.
2015. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:
74%
Istenem el sem hiszem hogy egy értelmes ember azzal foglalkozik, hogy egyes lányok milyen melltartót hordanak. Szóval te biztos nem lehetsz értelmes ember. Ne akard már más nőknek megmondani hogy hogyan csinosak! Mindenki úgy él, úgy öltözködik, olyan melltartót vesz fel, ami neki kényelmes. Tegyél te is így, és ha a női nembe tartozol, akkor ne más nők mellét nézegesd!
2015. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon gyorsan másszál ki a pólónk alól és törődj a magad dolgával!! Kinek képzeled te magad, hogy megmondd a nőknek (vagy más nőknek), hogy mit vegyenek fel, mert NEKED úgy tetsszik.. röhejes.
2015. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
85%
Mellesleg a mellméret kb annyira fontos egy kapcsolatban, mint a farokméret. Mi talán látjuk, hogy mi van a gatya alatt? Ugyanúgy zsákbamacska és lehet ugyanakkora nagy csalódás. Az már régen rossz, ha valaki a mellméret miatt akar valakit megszerezni...
2015. jan. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy sokan magatokra vettétek amit írtam. Nem az volt a célom hogy bárkit is megbántsak inkább az hogy kiderüljön számomra miért jó sok nőnek hogy kitömött melltartókba rohangál. Nem vagyok férfi. 80c -s mellem van, de soha nem jutott eszembe hogy kitömött melltartóba legyek, ami valljuk be sokkal cikibb, mint az, hogy esetlegesen valakinek nincs nagy melle.
2015. jan. 3. 17:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!