Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok miért jó nektek hogy...

Lányok miért jó nektek hogy push-up melltartót hordtok?

Figyelt kérdés

Főleg a 14-15-16 éveseket kérdezem. Kit akartok ezzel becsapni? Szerintem sokkal cikibb az, ha a fiú leveszi rólatok és megállapítja hogy sajnos hiányzik a fele:/

És a későbbiekben a melleitek is lógni fognak.

És miért kell kirakni mindenképpen azt ami nincs?


2015. jan. 3. 17:29
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
29%

30-asnál a pont.

ha ez a huzavona a félig és 80-90%-ban szivacsos melltartókra vonatkozik, akkor egyetértek a kérdezővel annyiban, hogy nem értem mi a jó ezekben. Teljesen rendellenes alakba gyömöszölik a mellet. Ezek után nem csodálom hogy rengeteg nő amint teheti ledobja a melltartóját, mert kényelmetlen neki.


A-s mellem van.

Azzal megint nem értek egyet, hogy van az a ruha ami megköveteli a kitömött melltartót, mert hordjunk olyan ruhát, ami jól áll és illik az alakunkhoz.

Nem áll jól a nagy kivágás, akkor nem hordom. Kész. Semmivel nem érzem magam kevesebbnek ettől. Sőt, közönségesnek tartom a nagy kivágású ruhát és az ebből kidudorodó, szivaccsal összetolt melleket hordó nőket.

2015. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
31es nálad a pont. Végre valaki aki érti hogy miről beszélek. Mindenki az alakjához megfelelően öltözködjön ami neki jól áll. Egy 90 kilós lányon sem áll jól a cicanadrág sem a passzos felső. Akkor ne vegye fel. Nem kell megbolondulni meg majmolni a többi embert.
2015. jan. 3. 20:37
 33/42 anonim ***** válasza:
55%
Csakhogy nemlétező mellekkel semmi nem áll jól.
2015. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
74%
Olyan érdekes, hogy a kérdező minden egyes kommentjében más véleményen van. Nem a köldökig dekoltált ruhákról van szó, lapos felsőtesttel egy egyszerű atléta sem úgy áll egy nőn, ahogy kéne.
2015. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
94%

meg egyszer es utolkara felteszem a kerdest:


Miert erzed jogodnak azt, hogy eldontsd, kinek mi all jol, mi a ciki, mi a nem szep, a felesleges es a tobbi???!! Miert gondolod azt, hogy jogos van beleszolni másnaj az eletebe es jogos van HELYETTE eldonteni, hogy miben kellene jol ereznie magát ??:O Hát vedd már eszre magad !! Mi se mondjuk neked, higy milyen ciki, hogy nm hordasz szexi pushup-ot, kivagotg felsoket, de nem tesszuk, mert mi ELHISSZUk, hogy ugy a jo neked, ahogy te csinalod...Te miert nem hiszed el, hogy nekunk meg igy a jo ? :O...


te jo eg, h mar ezt is magyarazni kell....hogy van aki "igy" es van aki pedig "ugy" erzi jol magat -.- mindenkinek annak kene h jo legyen, ami NEKED a jo ? ..v hogy gondolod ?

2015. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Hordjátok akkor ha nektek az jó hogy látszik a köríve a nemlétező fel tócolt melleiteknek, hát csináljátok. Csak szerintem a fiúknak sem tetszik ti meg leégetitek magatokat. Ez olyan mintha a férfiak kitömött alsóneműt hordanának, mikor tudják hogy attól nem lesz nagyobb maximum látszatra ami ugye ciki ha lekerül.
2015. jan. 4. 15:48
 37/42 anonim ***** válasza:
62%

Szegény lány...látom a falnak beszélünk, mikor azt mondjuk, hogy nem minden a férfiakról szól....

Sajnállak, hogy neked fontosabb egy férfi véleménye, mint a sajátod :/ Mi nem a férfiaknak élünk, rossz neked, hogy te mindenben nekik akarsz megfelelni.

Érdekes, én szoktam pushupot hordani, de mivel alatta is szép mellem van, senkit nem érdekelt, hogy nagyobbnak mutatta. Elárulom, egy szivacs nélküli melltartó is csalóka tud lenni, nagyobb nagy mutatja az is a mellet és a formáján is javít. Talán ne vegyek fel melltartót, azért hogy a drága férfiak, kitudjanak engem választani a mellem alapján? Hogy az édes fiúcska azt kapja, amire "befizetett"? Térj már észhez....


De ha már ennyire a férfiakról van szó. Gondolj bele basszus. Napi 100 meg 100 férfi lát minket nap, mint nap. Elismerően néznek, hogy milyen szép melled van. Ha forróvérű vagy akkor is kb havonta 1 (!!!) férfi lát melltartó nélkül. Most az az egy miatt, ne érezzem az elismerő férfi (és női) tekinteteket mindennap??? Mert hátha ma találkozok azzal a havi 1(!!) férfival, aki majd lát meztelenül és húúúú nehogy szóvá tegye, hogy C-s mellre számított, helyette meg B-s van. -.-


De a legtöbb nőnek nem havi 1, hanem félévben 1 numera jut (merthogy megkell természetesen itt is felelni közvéleménynek, nehogy véletlenül riba-ncnak tituláljanak) Arról aztán nem is beszélve, akinek tartós kapcsolata van és tudja a pasi, hogy milyen a melle....


-.- csak egy kis észt kérek. köszi

2015. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Magad ellen beszélsz nem veszed észre? Azzal is, hogy leírtad napi 100 srác lát téged kitömött melltartóban és elismerik hogy szép a melled,de lehet, hogy melltartó nélkül meglepődnének. Csak a srácok miatt akartok megfelelni mert nincs önbizalmatok hiszen a médiában és a facebookon is a csöcskidobós lányokat látjátok. És ti is úgy szeretnétek kinézni. Csak el kéne gondolkozni hogy akinek 36os a lába, az ne vegyen 38as cipőt, csak azért, mert az a méret jobban tetszik neki.És nem hiszem el, hogy ne tudnál az alakodhoz mérten felöltözni. Ha nagy melled van, az sima melltartóban is látszik, ha pedig kicsi, akkor az egy melltartótól sem lesz nagyobb.
2015. jan. 4. 17:01
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

De most komolyan, téged mi a f...ért zavar az, ha valaki push upot hord??? Jól van, tudjuk, hogy neked nagy melled van, nagyon szerencsés vagy, biztos szép, irigykedünk, blablabla... Ezt akartad hallani?

Nagy mellűként el sem tudod képzelni, hogy mennyire rossz kismellűnek lenni. Az meg hülyeség, hogy így is fel leeht öltözni normálisan... nem lehet. És nem, nem akarok miden áron V nyakú pólóban rohangálni, meg köldökig kivágott ruhában bulizni. De valaki írta, hogy még egy sima egyszerű trió sem úgy áll, ahogy kéne. És vannak az extrém kicsi mellűek, mint én, akik még ha push upot veszne föl, akkor sem nyomja fel a mellüket a melltartó, csak megnagyobbítja. Én egy magasabb nyakú, sima pulcsihoz is push upot veszek fel, és nem azért, hogy kinyomja (nincs is hova, mert a pulcsi eltakarja az egész dekoltázst), hanem azért, hogy oldalról legyen valami domborulat. És nem, rohadtul nem a fiúk, férfiak miatt van! Azt te sem gondolhattad komolyan, hogy "miért nem csináltatjuk meg a mellünket"... Tudod, egy melltartó kb 3000 ft, egy normális mellműtét pedig 1 millió. Ja, és 18 alatt bújjon el az ember lánya? Már alig várom, hogy betöltsem a 18-at, dolgozzak, és legyen pénzem mellműtétre, mert nagyon utálom.

2015. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
53%

magam ellen beszelek :Ddd jaaaaj kisanyám te ostobabb vagy mint gondoltam...


most jol figyelj:

Azert irtam le a napi szaz meg szaz-as pasi lát dolgot, hogy egy kicsit a TE (ostoba, ferfiajnarozo) szemszogedbol is lasd, hogy mi az ertelme a melltartonak, mert nyilvan vannak meg (sajnos) olyan nok, akik a ferfiak miatt hordjak.


de sajnos nem erted meg ugy se , ugyhogy en nem szandekszom tovabb magyarazni, mert kb mintha egy húsevőnek próbalnam magyarazni, hogy az allat nem azert van, hogy megedd...

2015. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!