Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti hordtok push...

Lányok/nők! Ti hordtok push up-os melltartót?

Figyelt kérdés

Én még fiatal vagyok, és nem is rendelkezem nagy mellekkel, de utálom a push up-ot. Először, mert egyszer véletlenül vettem egy enyhén push up-os melltartót, dehasználat után mindig fájt tőle a mellem, na meg másodszor, mert nem akkorának mutatja a mellem, amekkora. Nem szeretem, ha nagyobbnak néznek ki, mint amekkorák. És kinőtte a melltartóimat, ezért elmentem kisvárosunk egyetlen valamirevaló fehérnemű üzletébe, de majdnem mindegyik melltartó push up-os. Csak arra lennék kíváncsi, hogy valaki hordja is ezeket, vagy fölöslegesen hozzák az üzletekbe?


Amúgy meg most csak egy melltartóm van, ami nagyjából jó, de mell alatt az is nagyon szorít. Valaki tud valamit ajánlani, hogy mit tegyek?



2012. máj. 8. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Én a melltartót egy kicsit ki szoktam "párnázni" alul, ettől talán egy csöppet nagyobbnak tűnik a mellem, de nem úgy, hogy csalódást okozzon. Eleve kis mellem van.
2012. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem. Én is rakok néha egy kis szivacsot a melltartómba, de csak az egyikbe, mert egyik mellem nagyobb a másiknál, szinte egy kosármérettel, és hogyha nagyon látszana, akkor rakok. Köszi, a választ!
2012. máj. 8. 17:42
 3/16 anonim válasza:
60%
Engem pl. mérhetetlenül idegesít, hogy ma már kizárólag Push Up-ot lehet kapni mindenhol. Még a fürdőruhák is ki vannak tömve!!! Idegesítő, hogy egy alakra terveznek és főként nagyon vékony, melletlen lányokra terveznek ruhát. Az én mellem különlegesen nagy, nagyon korán elkezdett nőni és a koromhoz képest és mindig is nagy volt, talán kicsit túlzottan is és ezektől a Push Up-os szaroktól méginkább brutálisan hat. Néha félek este az utcán, hogy emiatt bántanak. Ha kis mellem lenne, akkor is gyűlölném a push up-ot, és aki ilyet hord az magát csapja be. 14/l
2012. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen egyetértek veled, pedig nekem csak 70/B-s a mellem.
2012. máj. 8. 17:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Én például csak azt hordok. Nem azért, mert nagyobbításra van szükségem, 75/C a mellméretem, hanem azért, mert szép kerek formát ad. Persze meg kell nézni, hogy 3 centi vastag szivacsréteg van bele, vagy alul egy kis párnázottság, ami megemeli a mellet. Mert nem mindegy.
2012. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem, elég nagyok így is, D-sek, amúgy meg kiábrándító
2012. máj. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
és igen, azt lehet kapni mindenhol, ráadásul kicsiket.. pff
2012. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én viszont csak push-up melltartót hordok. Méghozzá azért, mert régebben normális méretű, kimondottan szép melleim voltak, de a kemény sport hatására sajnos teljesen eltűntek. Úgy gondolom, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy gyakorlatilag már nincs mellem, és hogy ami a helyén maradt az még csúnya is (lóg a bőr kb). Amint lesz pénzem úgyis megcsináltatom, mert sosem fogom tudni ezt elfogadni.
2012. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. :)
2012. máj. 11. 13:44
 10/16 anonim ***** válasza:

Én is utálom nagyon nevetséges rajtam

80/D-85D hrdok

fürdöruha vásárlás horror

2012. máj. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!