Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ti hordtok push...

Lányok/nők! Ti hordtok push up-os melltartót?

Figyelt kérdés

Én még fiatal vagyok, és nem is rendelkezem nagy mellekkel, de utálom a push up-ot. Először, mert egyszer véletlenül vettem egy enyhén push up-os melltartót, dehasználat után mindig fájt tőle a mellem, na meg másodszor, mert nem akkorának mutatja a mellem, amekkora. Nem szeretem, ha nagyobbnak néznek ki, mint amekkorák. És kinőtte a melltartóimat, ezért elmentem kisvárosunk egyetlen valamirevaló fehérnemű üzletébe, de majdnem mindegyik melltartó push up-os. Csak arra lennék kíváncsi, hogy valaki hordja is ezeket, vagy fölöslegesen hozzák az üzletekbe?


Amúgy meg most csak egy melltartóm van, ami nagyjából jó, de mell alatt az is nagyon szorít. Valaki tud valamit ajánlani, hogy mit tegyek?



2012. máj. 8. 17:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hú.Azok tényleg nagy mellek. Meg is értem, hogy nem hordasz push up-ot.
2012. máj. 16. 19:05
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 melltartóm szivacsos. Nem akartam ilyet sose, mert nem a valóságot tükrözi vissza Jó, persze nem arra kell gondolni hogy 5 réteg párna van benne. :) Csak egy kicsi szivacs. Mondjuk szép benne a dekoltázsom, de nem szeretem ezeket. De egy csomó helyen csak szivacsos van...


16/L

2012. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen sajna ez most a trend...merre laksz?

nincs arra tesco extra??

ott nagyon jok vannak F&F márkából

2012. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Sok nem pushup os melltartó van. Én tudom, mivel pont push up-ost keresgéltem múltkor. :) Igazából csak a magam "szórakoztatására" veszem ezeket, sosem hordok kivágott felsőket. :D Nekem csak a nagyon push upostól fájt a mellem miután levettem, de csak mikor először hordtam. 75 B-s mellem van.

A melltartó-problémát meg őszintén nem értem, én mindig ránézésre veszek melltartót, és mindig tökéletesek. :D

2012. máj. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon lakom, úgyhogy a legközelebbi tesco kb. 1000 km.-re van.

Nekem sajnos kerek mellem van, de kicsit lapos, úgyhogy még a felpróbált melltartók sem mindig jók...

2012. máj. 19. 10:39
 16/16 anonim ***** válasza:

Én olyat hordok, ami csak kicsit push-up. Szeretem ha szép a dekoltázsom, de a túl vastag szivacsot nem veszem fel. És nem azért hordom, mert bárkit is be akarok csapni vele, hanem egyszerűen semmi önbizalmam nincs, és ez egy kicsit segít rajta. Meg nem tűnök aránytalannak annyira.

Egyénként nekem tetszenek a "lapos, de kerek" cicik, sokkal szebb mint a nagy, lógós. :)

2012. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!