Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől büdös az izzadság, és...

Mitől büdös az izzadság, és hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Nemrég észrevettem hogy nagyon kellemetlen szagot áraszt a hónaljam egy idő után. És az a legrosszabb, hogy csak úgy spontán jön, szóval izzadni nem izzadok, vagyis nem nedves a hónaljam, csak minimálisan... Mindegy, hogy mozgok, vagy egy helyben ülök, hideg vagy meleg helységben vagyok, mindig egy idő után kellemetlen szagom lesz.

Nem az a gond, hogy az izzadtság foltot hagyna a ruhámon, mert az annyira nem jellemző, hanem inkább az a bajom, hogy nagyon kellemetlen szagú - izzadás szagú. Pedig rendszeresen, alaposan tisztálkodom, használok dezodort, nem hordok műszálas ruhát, normálisan, egészségesen táplálkozom, nem eszek mű dolgokat, sok folyadékot iszok, és mégis... Nem értem miért, próbáltam már alkohollal fertőtleníteni, de egy nap után ugyanúgy visszajön a szag... Kérlek szépen segítsetek, mert nagyon kellemetlen, már lassan odáig jutok hogy nem merek társaságba menni:( Előre is köszi! 22/L


2010. jan. 31. 23:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tudományos tény, h a nők bár kevesebbet izzadnak, viszont sokkal erősebb és büdösebb az izzadságuk, mint a férfiaknak. :D
2016. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!