Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől büdös az izzadság, és...

Mitől büdös az izzadság, és hogy lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés

Nemrég észrevettem hogy nagyon kellemetlen szagot áraszt a hónaljam egy idő után. És az a legrosszabb, hogy csak úgy spontán jön, szóval izzadni nem izzadok, vagyis nem nedves a hónaljam, csak minimálisan... Mindegy, hogy mozgok, vagy egy helyben ülök, hideg vagy meleg helységben vagyok, mindig egy idő után kellemetlen szagom lesz.

Nem az a gond, hogy az izzadtság foltot hagyna a ruhámon, mert az annyira nem jellemző, hanem inkább az a bajom, hogy nagyon kellemetlen szagú - izzadás szagú. Pedig rendszeresen, alaposan tisztálkodom, használok dezodort, nem hordok műszálas ruhát, normálisan, egészségesen táplálkozom, nem eszek mű dolgokat, sok folyadékot iszok, és mégis... Nem értem miért, próbáltam már alkohollal fertőtleníteni, de egy nap után ugyanúgy visszajön a szag... Kérlek szépen segítsetek, mert nagyon kellemetlen, már lassan odáig jutok hogy nem merek társaságba menni:( Előre is köszi! 22/L


2010. jan. 31. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőmnek is ilyen problémája volt és ő Old Spice izzadásgátló stiftet használt, mert azt mondta, hogy az az egy, ami védi a szag ellen. Tényleg! Nem éreztem rajta, hogy férfiszagú, nem tudom, hogy csinálta.

Szerintem valami hormondolog lehet a háttérben nálad is.

Az izzadság meg attól büdös, én úgy tudom, hogy a verejtékben egy idő után elszaporodnak a bacik és az adja a szagot. Amúgy nem szabadna, hogy büdös legyen. Hacsak nem valami betegség...De ezt már nem tudom.

2010. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
16%

Szia!

Botoxot kell fecskendeztetni a honaljadba,és attol egy pàr honapra teljesen elmulik az izzadsàgfolt és az izzadàs is.Nem tudom otthon mennyibe kerül ez.Kérdezz utànna.

2010. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem tudtok valami természetes megoldást? Az ilyen botox, elég durván hangzik....:S
2010. jan. 31. 23:59
 4/11 anonim válasza:
54%

Hàt természetes,hogy tudok.

Az Old Spice-ot én is probàltam,de nekem teljesen àt ütött,hasznàltam Vichy-t az jo,de az is àtüt.Szoval nem tudom.

2010. febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban kérj Antisudorica nevű készítményt. Próbáld ki, hátha bejön- próbálgatásnak olcsóbb, mint a Vichy.

Egyébként, hogy így odafigyelsz az életmódodra, nem lenne szabad, hogy ilyen problémád legyen. Okozhatja a túlzott stressz, a hormonok, és talán valamilyen betegség. Ha már régóta tart, és nem enyhül, akkor nem ártana megkérdezni egy orvost. Egy kivizsgálás kideríthetné, hogy mi a baj.

2010. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az izzadság alapjába véve nem büdös.Csak hogy, az izzadságot elkezdik enni az egyes baktériumok,és az ő ürülékük a büdös.:)

Nekem amúgy a roll-on -ok beváltak.

2010. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Solution Antisudorica. Szinte minden gyógyszertárban lehet kapni, ilyen kis gyógyszeres üvegben, fehér átlátszó lötty. Én fele-fele arányban szoktam vízzel keverni, aztán fülpiszkálót mártogatok bele, és bekenem vele a hónaljam. Én kb. 3 hétig használtam minden nap, aztán abbahagytam, és teljesen megszüntette az izzadást. Nekem nem csak szaga volt, hanem volt is, még tél közepén is, ha hidegből hirtelen meleg helyre mentem, stb. Egy ideig én is halogattam ezt az antisudorciát, hogy majd megveszem később, majd máskor. Aztán egyszer rászántam magam. Nagyon bevált. Bár nem szabad sokáig használni, mert nekem pl. nagyon kiszárította a bőrömet, de még így is megérte. Kipróbáltam azelőtt mindenféle Rexonát, Secretet, Fa-t, Niveat, golyósat, stiftet, semmi nem használt.
2010. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szóval folt is volt, ezt akartam írni :D
2010. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat,lehet hogy tényleg ki kellene próbálnom ezt a szert! És nem fogok tőle viszketni?? vagy mikor használjam?
2010. febr. 1. 20:05
 10/11 anonim válasza:
szia! én is kipróbáltam(Solutio antisudoricárol) én viszkettem tőle.,és ki is pirosodott, meg ebben a szerben olyan anyag van ami rákot okoz.
2011. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!