Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lövessem, vagy szúrjam a fülem?

Lövessem, vagy szúrjam a fülem?

Figyelt kérdés
melyik biztonságosabb? melyik jobb? Miért?
2009. dec. 29. 21:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igazából, ha szúratod az gyorsabban gyógyul és nem is fog összenőni!

A lövetéssel az volt a gondom, hogy még hónapokkal később is, ha kivettem éjszakára a fülbevalómat, reggelre összenőtt és ott kínlódtam, amíg átnyomtam rajta a fülbevalót. :S A másik negatív dolog, hogy lövetve sokkal érzékenyebb egyeseknek a lyuk. Uncsitesómnak pl. még 10 év után is begyullad néha, pedig arany v. ezüst fülbevaló van bent neki, amit rendszeresen tisztít is! Az 1. szúratott lyukkal pedig nincs semmi gondja!

2009. dec. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szúrasd. ha megteheted piercingessel.
2009. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Boyszi válasza:
én 2 perce szúrtam át és nem fájt rosszabra számítottam a másikat meg még régen lövettem de gennyezett meg vérzett is szerintem sokkal jobb házilag ;)
2012. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!