Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szúrjam át a fülem?

Hogyan szúrjam át a fülem?

Figyelt kérdés

Oké, lehet hogy hülye a kérdés, de mivel tetoválószalonban 5500 ft-ért csinálják, úgy gondoltam, hogy átszúrom magamnak (eddig ellene voltam, de más is megcsinálta már és nem lett semmi baja...). A porcot szeretném átszúrni, tehát helix piercinget szeretnék...:)

Tehát hogyan kezdjek bele, mivel fertőtlenítsem le a tűt? Egy sima tű megteszi?:S Eléggé félek...:P


2010. aug. 8. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen steril tűt vegyél,és érzésteleníts valamivel pl lidokainnal. bár nem tudom hogy jó ötlet-e megpróbálni,nekem is a barátnőm csinálta a fülbevalómat,és magának is,de a porcban szerintem jobban fájna.
2010. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát menj el kozmetikushoz :D az 900ftért megcsinálja.

tetoválószalonban azért drága mert szúrják és piercingként kezeik :D

2010. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezz meg egy kozmetikust hogy mennyiért csinálná meg. (olyat aki csinál fül és orrlyukasztást)
2010. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
magadnak ne szúrj, még a végén egy akupunktúrás pontot találsz el vagy mit tudom én...
2010. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szúrhatod nyugodtan magadnak, nekem 15 van, mind saját szúrás, és semmi bajom sincs.

Csak arra ügyelj, hogy ne ferdén szúrd, mert az újraszúrás nagyon tud fájni.

2010. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Én csak kozmetikussal csináltatnám, neki ez a szakmája nekem nem. Ki lehet bírni anyagilag és kevesebb a rizikó is. De a te füled, te bajod.
2010. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

én 5x szúrtam ki a fülem mire sikerült.. nem a porcot, csak a fülcimpát :D

sima tű nem jó, kicsi lesz a lyuk, mondjuk nemtudom miaza helix piercing dee szerintem a sima tű túl kicsi..

én biztositó tűvel csináltam.. előtte a fülem meg a tűt átmostam fertőtlenitővel, a tűt megégettem, jégkocka és jó gyorsan..aztán a fülem megint áttöröltem..

és nem azért sikerült csak 5.jére mert beteg lett, hanem párszor kiesett a fülbevaló és beforrt mire észrevettem, meg rosszhelyen is szúrtam.. :D túlnagy helyvolt.. tulkicsi.. egyszer eltaláltam valamit és nemment át a tű sehogyse.. az fájdalmas volt..

de nembántam meg, hogy magamnak csináltam, van története .. :)

2010. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Forgó Péter válasza:
Nekem 1000ft lőtték és így sokkal jobb mint hoyg magadnak szúrod mert szó szerint be fosol így meg semit nem érzel jah és oylan 6hétig kel benne lennie és minden nap forgatni.
2010. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!