Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Itthoni fülszurásra készülök,...

Itthoni fülszurásra készülök, de aztnemtudom h találom el a jo helyet h hova szurjam?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Próbálkozz. Szúrj pár próbalyukat, hátha.
2009. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D
2009. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először tükörben jelöld be tollal vagy filcel, hogy hova szeretnéd a lyukat, majd nézd a tükörben, hogy hová szúrod. A tűt és a füledet ne felejtsd el fertőtleníteni!


Sok sikert :-)

2009. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1000ftért szúrnak fület, szerintem ne próbálkozz otthon!

óriási problémáid adódhatnak belőle, mivel nagyon sok idegvégződés található a fülben, emellett a gyulladás és fertőzésveszély is fennáll!


szerintem keress fel egy szakembert :)

2009. dec. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tollal meg filccel jelölj be... Persze, hogy aztán lerohadjon a füle... Mondjuk az olyan aki 1000 Ftot sem képes kiadni azért, hogy valamit normálisan megcsináljanak neki, az meg is érdemelné.
2009. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát nekem nem ezer volt hanem egy szúrás volt 1700 (mindez 5 évvel ezelőtt)

persze, tollal jelold be

2009. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

uccsonak: akkor jo drága helyen voltál... én a mult héten voltam és 1000 volt fülbevaloval együtt

sztem se csináld otthon, nem garantált a siker, és a következmények se elhanyagolhatok. nem véletlenül vannak szakemberek erre a célra is

2009. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Figyu, oda szúrod ahova akarod, az nincs meghatározva. És egyébként meg no para, bnőmnek is kiszúrta egyik oszitársa tűvel és egy darabig fájt persze neki picit, de aztán most meg tök menő. És nem kell bejelölgetni semmit sehol, csak bátran szúrjad ha már belekezdel.:P:D
2009. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én otthon szúrtam magamnak, nem lett tőle semmi bajom. A tűt lefertőtlenítettem, a fülemet is lemostam alkohollal, semmi bajom nem lett tőle. De biztosabb ha szakemberhez mész. Ékszerboltban megcsinálják 1000-1500Ft-ért.
2009. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Prüntyőkee válasza:

Szerintem semmi baj nincs az otthoni fülszúrással :)

Én 5 lyukat szúrtam magamnak. :)Semmi baj nem lett vele :)NEm gyulladt be nem volt gennyes :)

2010. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!