Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kevés pénzből, hogy lehet...

Kevés pénzből, hogy lehet megoldani a szépségápolást?

Figyelt kérdés
Adjatok pár tippet kozmetikumok, öltözködés.
2014. febr. 15. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Akciósan veszel mindent.Pl.én a New Yorkerben télen 890ért veszek nyári pólókat,kabátot meg júniusban vettem 15000 helyett 4000ért.Smink dettó.
2014. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne a legdrágább márkáktól vásárolj :) pl. ne Dove-os sampont, tusfürdőt vegyél mert túl drága ahhoz képest, hogy semmi extra. Félárért még jobbak is vannak! Vagy figyeld az akciókat, leárazásokat.
2014. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenből a drágákat venni.Pl.ott vannak az 1 eurós boltok.Van szemöldökcsipesz 50 ft.-ért,már egy szépen kiszedett szemöldök is sokat dob a megjelenésen.Rossmannos kuponokat szerintem mindenhova bedobnak(6 db),ezek 10 % kedvezményre jogosítanak fel a végösszegből.A szempillaspirál is sokat dob a megjelenésen.Nagyon sokak szerint,és szerintem is,a Lovely Curling Pump Up szempillaspirálja verhetetlen.650 forint teljes áron.És nagyon sokáig elég.Aztán szemceruza.Essence Long Lasting szemceruza szintén valami hihetetlen jó.500 forint teljes áron.Nem tudom,a bőröd milyen állapotban van,de ha nincsenek nagy bőrhibáid,hanem csak pl.egy kis mitesszer az orrodon,néha egy pattanás a homlokodon,akkor a korrektor is elég.Catrice Camouflage korrektorja,merem állítani,hogy ez a legjobb korrektor,mondjuk kicsit drágább(950 forint teljes áron),de nekem évekig elég.Nézz utána ezeknek,a krémmánia kedvencei.Szerintem nem kell full vakolatba megjelenni,inkább legyen ápolt az ember(nem szőrös a lába,ki van szedve a szemöldöke,stb).
2014. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!