Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetek kevés pénzből...

Hogy lehetek kevés pénzből cicababa?

Figyelt kérdés

Tehát nem tellik rá h minden honapba csak a ruháim 80.000be kerüljenek...valamint ilyet hogy smink,műköröm stb...ne írjatok mert még fiatal vok hozzá,inkább olyanokat h milyen

-ruhákat

-parfüm

-viselkedés

-beszéd

-Facebookon mit csináljak/írjak


Ja és NEM KISK..... Akarok lenni szal ne írjátok h pasizzak meg stb (nincs is kivel-.-)


Köszönöm!


2012. jan. 13. 17:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha neked ultimátum kell ahhoz, hogy mit csinálj, hogy ilyen stílusú legyél, akkor az rohadtul nem te vagy. Ennek inkább magától kéne jönnie, nem pedig más véleménye alapján.

De még ez, hogy milyen legyen a viselkedésem xD

Bye: Endzsi

2012. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%

jah am 14/L

a te életkorod meg nem lehet több 11-nél.

2012. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Cicababa? Drágám, ne haragudj, de szerintem téged legjobb esetben is csak kikent majomnak néznek, ha így viselkedsz/öltözöl/sminkelsz a te korodban...

Tényleg nem bántásból, de ne akarj másnak, többnek látszani mint ami vagy!


20l

2012. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
több vagyok mint 11...de lécci ilyenek ne írjanak!!
2012. jan. 13. 18:10
 5/23 anonim ***** válasza:
26%
jóóó legyél 11 és fél:D
2012. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi mondjuk meg, hogy mit írj facebookon ahhoz, hogy cicababának tűnj? Ez ha nem jön magától, akkor nem is vagy az. Hány éves vagy, 12?


Egyébként ruhákat vehetsz turiban olcsón, parfümöt meg kérj ajándékba (szülinap, névnap) és használd spórolósan.

2012. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Cicababa kizárólag egy módon lehetsz : zöld gumicsizmába beletűrt kék kantáros munkás nadrág. Ráadásként felvehetsz egy magyar vagyok nem turista pólót + elengedhetetlen a Hello Kitty-s táska helyett az új divatos a szakállas szevasz Józsi-s nejlonszatyor. Ráadásként egy szalmakalapot is néhanapján felvehetsz.Ha pedig jönnek a melegebb idők akkor a gumicsizmát lecserélheted egy fehér zoknis szandálra. Így biztosan minden férfi rád szegezi a tekintetét. Szóval jó divatozást. 22F
2012. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
huu köszönöm szépen...-.- én plázacicák véleményére vagyok kíváncsi...
2012. jan. 14. 08:44
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Jesszusom...
2012. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok az első. ÉS eléggé ilyen stílusú vagyok én is.

Úgyhogy már választ kaptál....

2012. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!