Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy nő cicababa...

Mitől lesz egy nő cicababa látszatra, vagy bombázó?

Figyelt kérdés
a nagy melleitől? ahogy riszálja magát, a hosszú körmöktől, szoli barna bőrtől, a sok sminktől, vagy a miniszoknyától?
2011. jún. 28. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem minden cicababa bombázó és nem minden bombázó cicababa.Szerintem:D

Rám elég sokan mondják,hogy cicababa vagyok,ezt inkább sértésnek veszem,mert számomra negatív.Ha megismernek rájönnek,hogy nem csak a külsőm érdekel.

Nőies öltözködés,kihívó,Magassarkú legtöbbször,feszülős nacik(szoknyát speciel nem hordok),próbálom izlésesen összeválogatni a ruháim.

Kisugárzás,érezd magad szexinek és gondolj arra,hogy minden férfi téged akar(akkoris ha nem így van),fontos,hogy magabiztos légy.

Szerintem a hosszú haj nőiesebb,de csak ha ápolt és egészséges.

Mindíg sminkelem magam,de nem viszem túlzásba és csak izlésesen,nem csinálok maszkot:)

Műkörmöm is van és póthajam.(Tudom bujjak el,ne is fáradjatok)de ha neked igazi és szép,akkor örülj neki nagyon:)

2011. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ui:sajnos nincs nagy mellem és nem riszálom magam...tudtommal.
2011. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát én meg hordok sportos ruhákat is, elegánsat is, nekem sincs nagy mellem, de szép és formás, vékony vagyok, de nem sovány, szal körte alkat, az arcom olyan baba arc, mer már kezd husisabb lenni, aminek örülök, ritkán húzom ki a szemem, de más msinket nem használok, max szájfényt, fehér bőröm van de nekem ez tetszik, és tetszenek a dark ruhák, de ritkán hordok olyat,

volt piercingem is van tetkóm is, de csak olyan mai szexi ízléses, jól mitat, vagány

a hajam nem festem, nem vasalom, lapockáig érő, enyhe hullámok vannak benne, ami kell manapság az az hogy leborotválom al ábam és egyéb helyeken, szedem a szemöldököm de csak kicsit, nem cérnavékonyra, és nem vagyok teleé kszerekkel, nemtok körömcipőben járni, nincs mini ritikülöm, nem csípem a pink cuccokat, bár van egy kettő ruhám rózsaszin ami jó, meg jól is áll :)

rövidre vágom a körmöm, tetszik a hosszú, de magamon hordani nem kényelmes, nem tudok vele dolgozni sem, meg nincs rá időm és pénzem kedvem h foglalkozzak vele, de műköröm nélkül, smink nélkül még nem lesz igénytelen valaki, tiszta vagyok és kényelmes holmikban járok, méretemnek, alakomnak, alkalomnak, időjárásnak megfelelően

2011. jún. 28. 22:07
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Amit írtál, az a cicababa.


Egy bombázó ilyen szerintem

- hosszú, ápolt haja van

- sminkel, alkalomtól függően, tehát nem a "mindenreggelfeketévelkörbehúzomaszemem", hanem ízlésesen és változatosan

- mindig visel ékszereket

- finom illatú, de nem tolakodó a parfümje

- rafinált a ruhája, sokat sejtet, de nem mutat (tehát a mély dekoltázs plusz miniszoknya nem igazán nyerő)

- lehetőleg harisnyát visel (nem harisnyanadrágot)

- magassarkút hord

- magabiztos

- látszik rajta, hogy sokat gondol a szexre, érzékelteti is


nagyjából ennyi. Szerintem egy bombázó nem prosti és nem cicababa, jó ízléssel megáldott férfi inkább ilyen nőkkel kezd, mint az általad leírttal.

2011. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nekem nincs nagy mellem, de az sem indegy ki hogyan viseli a ruháit, sztem nem kikötés az ékszer ahot h valaki bombázó legyen vagy cicababa

vagy szép

2011. jún. 28. 22:10
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Amit leírtál azok alapján szép lehetsz de nem mondanának cicababának.

Inkább azt mondják annak,akin van valami mű.(Műhaj,műköröm)mint rajtam.Sajnos.

Te természetes vagy és próbálj meg az is maradni:)

A kis mell ugyanolyan szép mint a nagy(ha formás),csak Te fogadd el.

2011. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi, én tudom h nem vagyok cicababa, sem bombázó alkat, hát vannak előnyös meg előnytelen képeim is

inkább átlagos vagyok, bár az alakommal annyira nem vagyok elégedett, inkább csak az arcommal, de jobb volna ha nem volna ilyen széles szögletes állkapcsom, vagy legalább husosabb lenne az arcom h nőiesebb vonalai legyenek, ehez a popsihoz nagyobb mell illik szerintem, szal lehetnék arányosabb is és szeretnék nagyobb szemeket, mondjuk azt lehet csak azért mer régen ap áromnak a nagy szemek tetszettek nagyon


hát ha szabad akkor mutatok képet magamról, és ott látszik az arcom meg h mekkora mellem van

2011. jún. 28. 22:44
 8/15 A kérdező kommentje:
2011. jún. 28. 22:46
 9/15 A kérdező kommentje:

bár nem bánom h nem vagyok cicababa



lehet nincs elég önbizalmam, de szeretném ha lenne

2011. jún. 28. 22:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem sokkal szebb vagy a második képen,ahol ki vagy sminkelve.A melled azért kicsi csak,mert nagyon vékony vagy.Ha híznál menne mellre is és szerintem jól is állna ha felszednél pár kilót.De persze az a fontos,hogy te jól érezd magad,ha neked így jó,akkor ne változtass.
2011. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!