Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy nő cicababa...

Mitől lesz egy nő cicababa látszatra, vagy bombázó?

Figyelt kérdés
a nagy melleitől? ahogy riszálja magát, a hosszú körmöktől, szoli barna bőrtől, a sok sminktől, vagy a miniszoknyától?
2011. jún. 28. 21:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ja, csak mindig combra híztam, ott a csontom is erősebb meg a csípőm, van popsim is, azok tetszenek, csak nagyobb mell illene hozzá


szal 164 cm vagyok, 55 kg majdnem, a mell alatti rész 72 kb a mellekkel együtt a mellbimbó vonalánál 82 a derekam 64 a csípőm 90 felett van

szal körte alkat vagyok inkább, csak nekem lapos a hasam és széles a vállam

a combom meg a vádlim hál istennek feszes, csak fehér bőrű vagyok és a 12 óra álló munkától kicsitk iejöttek a lila erek, meg dagad al ábfejem, meg a popsimon kis striák vannak, berepedt a bőröm már 15 évesen, pedig csak négy öt kiló súly ingadozások voltak két három hónap alatt


az első képen csak a szemem van kihúzva, amúgy telefonos kép, ott husisabb volt arcom, második kép az frisebb, az kicsit sötét kép, elég nehéz volt magamat telefonnal kitekeredetten fényképezni, igazság szerint le ovltam izzadva

2011. jún. 28. 23:29
 12/15 A kérdező kommentje:

ilyen a mellem


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 28. 23:34
 13/15 A kérdező kommentje:
melltartóba és melltartó nélkül is, meg utolsó képen látszik az egész alakom, rövidnaciba izompoloba és melltartó nélkül
2011. jún. 28. 23:35
 14/15 A kérdező kommentje:
2011. jún. 28. 23:37
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, sajna rövid a hajad, szerintem növeszd meg, vagy póthaj. A hosszú haj egyértelműen a nőiesség egyik szimbóluma :)

De amúgy az egész fejben kezdődik. A nőies kisugárzás az, amitől tényleg igazi Nő lesz valaki. Szóval legyél elégedett magaddal, és ha most nem vagy, akkor tényleg változtass. Nőiesebb ruhák meg ilyesmi. Számomra ők testesítik meg a bomba nő fogalmát:


Leighton Meester:

[link]


[link]


[link]


Lucy Hale:

[link]


[link]


Mihalik Enikő:

[link]


Audrey Hepburn:

[link]

2011. jún. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!