Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyukám szerint túlzásba...

Anyukám szerint túlzásba viszem a szépségápolást. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anya mindig mondja h minek sminkelek, miért kenceficézem magam...


20 éves vagyok saját keresettel, tehát nem ők veszik a kencéim meg egyebeket. mégis mindig ezzel nyaggat...


szerintetek az túlzás hogy minden nap arcom tonikkal, hidratálókrémmel ápolom? meg leradírozom egy héten 1x.


hajamra: sampon, balzsam, otthoni hajpakolás


testre : tesápoló, heti 1x bőrradíros tusfürdő. (meg eleve minden nap zuhanzás)


sminkem ebből áll : szinezett hidratló krém, pirosító, szempillaspirál.


öltözködés : csinosan, én a nőies vonalat képviselem.


Ruhát egyébként sűrűn veszek, de mindig csak 1-1 darabot (kb 1-2 havonta) h ne költsek sokat.


ezen kívűl járok körmöshöz (rövid francia semmi dísszel) lábam én csinálom azt is franciára, meg van lábápoló balzsamom meg a sarkam reszelem ha elkezd "keményedni"

apróságokat kihagytam mint pl napi 2x fogmosás de ez alap, nem is kell említeni.:)


2012. dec. 21. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Ha te így érzed jól magad hogy ennyi vegyszeres sza.okat kensz magadra akkor csináld nyugodtan.. Az egészséges szép bőrnek nem kell más csak a tiszta hideg víz. Mondjuk ne csodálkozz majd ha 30-40-50 évesen annyira csúnya lesz a bőröd, és addigra esetleg allergiás is leszel pár vegyszerre.

Ezek a vegyszerek egy jó kis üzlet meggazdagodásához kell. Tudod amit ma használsz, amire rögtön rávágod hogy egészséges, nem irritálja a bőrt,az 1 év múlva a saját gyártójának is káros lesz, és igyekszik is majd mondani, hogy a régiek rosszak,veszélyesek,vedd inkább a legújabb rémeket...

De te tudod..

2012. dec. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
egyébként nemtudom imered e az Alverde termékeit, de én csak azt használom. (naurkozmetikum)
2012. dec. 21. 10:03
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ismerem. Minden termékükben van olyan alapanyag amire nem írják le az összetevőjét.. Teljesen mindegy hogy milyen szépen le van írva hogy natúr anyagokkal dolgoznak. A parfüm alapanyagot már nem is lehet natúrnak venni, és ez mindegyik termékben megtalálható.A bőrradírtól kezdve a habfürdőig.. Amúgy minden terméket natúrnak reklámozzák.
2012. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 wartburg353s válasza:
75%
Ne törődj vele, ha van erre pénzed, időd, és igényed, akkor csináld nyugodtan. Én mostanában dobálom ki a lánykoromból megmaradt kozmetikumokat. Mióta gyerekem van és a háztartás is teljes egészében az enyém, azon kívül, hogy figyelek rá, hogy tiszta és ápolt legyek, sokkal kevesebb időt fordítok a külsőmre.
2012. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Igaza van az elsőnek! Ennyi vegyszerrel, akármilyen szuper márka csak tönkreteszed a bőrödet.

Azt sem állítanám, hogy nem sok, ha 1-2 havonta veszel új ruhákat! A régiekkel mit csinálsz? Ez eléggé pazarlás.

Igaz, a te pénzedet arra költöd, amire akarod.

2012. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Régi ruháim ugyan úgy hordom. Ettöl függetlenül nincsen rengeteg ruhám mert 1 éve dolgozom, előtte a szüleim nem vettek ruhát nekem csak nagyonritkán.


Egyébként nemtudom mitől tűnik soknak ez, az arcomat lemosom vízzel, majd tonikkal és hidratálózom. na meg heti 1 bőrradír. De szerintem ez alap, mert az se jobb ha nem ápolom semmivel.

2012. dec. 21. 10:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem kenegetnék magamra ennyi mindent, mondjuk én piszok allergiás is vagyok sajnos mindenre.

Ha neked így jó, csináld.

De valahol megértem anyukádat, mert kicsit tényleg túlzásnak tűnik ez...

2012. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egyáltalán nem sok ez. Ha minőségi termékeket használsz, nem lesz probléma a bőrőddel. Én kb. ugyanezeket használom, csa a smink kicsit több...

Ez van, én így érzem jól magam!

2012. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem egyáltalán nem túlzás.

Aki pedig azt mondja,hogy a bőrnek nem kell más csak hideg viz annak csak gratulálni tudok.

Nekem pl olyan száraz a bőrőm , hogyha csak vízzel mosnám rövid időn belül nem lenne bőr az arcomon annyira feszül és viszket.

Szóval én nem gondolom ezt soknak, nálam is alap + egy kicsit több smink.

2012. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%

Ez egyáltalán nem sok, szerintem teljesen átlagos. Nálam ez az alap + kicsit több smink, körmöshöz nem járok, magamnak lakkozom.

Ha a hajadat sem fested, akkor pláne nem sok ez.

Az sem sok, hogy egy ruhát veszel havonta. Nekem volt olyan időszakom, hogy minden héten vettem valamit, még sincs nagyon sok ruhám és maximálisan kihasználom őket.


Azokra meg ne hallgass, akik azt mondják, hogy ettől mennyire csúnya lesz majd a bőröd. Anyukám sohasem festette magát, még sincs szebb bőre, mint a kortársainak, akik sminkeltek.

2012. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!