Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyukám szerint túlzásba...

Anyukám szerint túlzásba viszem a szépségápolást. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anya mindig mondja h minek sminkelek, miért kenceficézem magam...


20 éves vagyok saját keresettel, tehát nem ők veszik a kencéim meg egyebeket. mégis mindig ezzel nyaggat...


szerintetek az túlzás hogy minden nap arcom tonikkal, hidratálókrémmel ápolom? meg leradírozom egy héten 1x.


hajamra: sampon, balzsam, otthoni hajpakolás


testre : tesápoló, heti 1x bőrradíros tusfürdő. (meg eleve minden nap zuhanzás)


sminkem ebből áll : szinezett hidratló krém, pirosító, szempillaspirál.


öltözködés : csinosan, én a nőies vonalat képviselem.


Ruhát egyébként sűrűn veszek, de mindig csak 1-1 darabot (kb 1-2 havonta) h ne költsek sokat.


ezen kívűl járok körmöshöz (rövid francia semmi dísszel) lábam én csinálom azt is franciára, meg van lábápoló balzsamom meg a sarkam reszelem ha elkezd "keményedni"

apróságokat kihagytam mint pl napi 2x fogmosás de ez alap, nem is kell említeni.:)


2012. dec. 21. 09:45
1 2
 11/16 anonim válasza:
95%

szerintem aki kritizalja, h szart kenegetsz magadra, az nem ismer normalis kozmetikumokat. csak mondom, h az alverdeben olyan "karos parfumok" vannak, mint peldaul levendula, kulonfele novenyi olajok, aloe vera, rizs, v koromvirag kivonat stb... tenyleg nagyon durva dolgok.

ha ilyen cuccokat hasznalsz, ezek sztem nem sok. a sminket en nem szeretem, de egy kicsi az szep esztetikus tud lenni. a koromnel is nekem az a max ami tetszik, amit te csinalsz (francia). szal en tenyleg termeszetes hive vagyok, de az ilyen naturkozmetikumos cuccok es a szolid smink az sztem jo. a szinezo hidratalo, meg arcpirosito helyett viszont inkabb sportolnek, h egeszseges legyek es akkor van magatol is piros pofi:)

30f

2012. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Hát nem értem mi ezzel a gond. Sztem már nem vagyunk ősemberek csak páran nem tudnak ehhez felnőni...

Sztem ebbe abszolút semmi túlzás nincs. Mások kozmetikushoz járnak hetente, meg 3 kiló sminket raknak magukra. És még ezekre se mondanám, h annyira különleges eset.


Írta itt valami nagyokos, h az egészséges bőrnek semmi nem kell csak víz.

hát nemtudom, amíg nem használtam krémeket az arcomra addig (hiába egészséges) a víz, szél kiszárította, hámlott stb.


Sztem ne törődj mások véleményével, sok a trampli nő mindenfele, te ne legyél az.

2012. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%
ez nem hogy sok amit arcápolásra fordítasz hanem a minimum. A többivel sincs gond szerintem.
2012. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10%

ma 16:47

Az a nagy okosén voltam aki írtam hogy egy jó hideg víz jót tesz a bőrnek. Mondjuk én nem sértegetek senkit, csak a véleményemet mondtam el. Mindenki magából indul ki, mivel írtad hogy a te bőröd alapjáratban pocsék így neked az a tapasztalatod hogy kenni kell mindennel. Rendben,én elfogadom hogy vannak akiknek muszáj mert nem szép a bőrük. Én a magam tapasztalatát írtam le. Sosem használtam bőrradírt vagy tonikot.. Soha nem volt még pattanás sem az arcomon. 43 évesen még apró ráncok sincsenek.. Engem ez igazol. Mindenki úgy kenegeti vagy nem kenegeti magát ahogy akarja. De nem sértegetek senkit, és nem pocskondiázom mások véleményét..

2012. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Egyébként az h önmagában vízzel lemossa vki az arcát még nem jön le az a sok kosz róla. Biztos 40-50 évvel ezelőtt elég volt, de a mai szmogos, poros világba minden rárakódik a bőrre ami nem jön le vízzel.



Köszi mindenkinek a válaszát!! :-)

2012. dec. 21. 19:33
 16/16 anonim ***** válasza:

14-es

sztem jogom van kimondani amit akarok, ha már hülyeséget terjesztesz. te ugyanúgy megteheted, sőt le is pontozhatsz, meg azokat is, akik ellenvéleményen vannak veled - mint ahogy látom, valószínűleg meg is tetted.


egyrészt ez a gyártók direkt kevernek veszélyes vegyszereket a krémeikbe, háát... 1-2 tényleg. de jártál már mostanába drogériában? vannak bio termékek, stb, amiben nincs semmi káros vegyszer - persze egyszer majd lehet h kiderül h a növények is károsak...

de ennyi erővel amúgy az általad preferált (csap)víz is igen káros, hiszen tele van klórral, fluoriddal, káliummal... és elég kevesen engedhetik meg maguknak, hogy forrásvizzel mossanak reggel arcot...


a bőröm alapjáraton nem "pocsék". lehet h te nem mész ki a szobából télen, vagy valóban tökéletes a bőröd, de hidd el elég kevés ilyen ember van... a legtöbb embernek igencsak kikezdi a bőrét a hideg, a szél, vagy épp az UV sugárzás, nem is beszélve a rengeteg koszról meg méregről, ami a városban napközben rákerül.

akinek száraz a bőre, ha csak simán megmossa az arcát, az szárítja a bőrét. és ha sose használ hidratálót pont az általad említett állapotba kerül 40-50 évesen - ráncok stb.


sztem a legokosabb dolog egy kozmetikust kérdezni erről, esetleg bőrgyógyászt. és bár talán vkinek ezt tanácsolják majd, de sztem elég kevés embernek, h neki elég megmosnia az arcát naponta vízzel.

2012. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!