Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lefogyhatok ezzel az étrenddel...

Lefogyhatok ezzel az étrenddel, vagy nem lesz jó?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni amit kigondoltam magamnak!

Reggelit beiktattam minden napra akkor eszem valami tésztásat vagy édesset inkább!Ebédre azt eszem amit általában főzünk de egy tányértól nem eszek többet.

Akkor délután ha nagyon éhes vagyok akkor megeszek valamit!max egy kisebb pogácsa ,vagy valami ez olyan mintha uzsonnának számitana.. este lefekvés előtt 2 órával eszem még valamit max tojásrántotta vagy igyekszem már valami könnyebbet enni!

Ezen kívül meginnék napi 2liter csapvizet, nem eszek kenyeret, semmi csokit, csipszet...csak hétvégén 1 nap vagy ha eszem is édesset azt is csak reggel teszem . Mozogni nem annyira tudok sajnos az egészségem nem engedi!Max kerékpározni birok! Ja és alma ecetet iszom minden étkezés előtt,és után!


2014. jan. 13. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az adagokra odafigyelsz és a kenyérfélékből kevesebbet eszel, a nassolást elhagyod, az már biztosan segíteni fog. Arra figyelj oda, hogy egyél zöldséget is, de gondolom, az akkor az ebédekben benne lesz.

A kerékpározás pedig tök jó! Az almaecet nem tudom, hogy jó-e valamire. Nem hiszem, hogy azon fog múlni.

2014. jan. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az almaecet csak tönkre fogja tenni a gyomrod, az semmi másra nem jó.

Ha fogyni akarsz nem eszel délután se nagyobb se kisebb pogácsát. Nem lesz ez így jó. Szigorítani kell rajta. Pláne ha nem is nagyon mozogsz mellette.

Számold ki a bmr-edet. [link]

[link] Olvasd el ezt a cikket.

Ha van kérdésed írj, én szálkásítók, elég régen benne vagyok a témában, szívesen segítek.

2014. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a pogácsa is kenyér, minden oylan pékárú ami fehárlisztel készül felejtsd el. ehetsz kenyeret nyugodtan de csak oylat ami egyáltalán nem tartalmaz buza finom lisztet. Olvasd el az összetételt mert sok félre vezetö termék van. Nézz utána a lassan és a gyorsan felszivodó szénhidrátoknak. ha azt betartod hogy reggel csak lassút eszel délben lehet fele fel uzsonnára mehet csak gyors pl gyümölcs és este megint csak lassú akkor fogyni fogsz és a legjobb lenne ha mozognál is mellette.
2014. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó!


MÁr korán reggel tésztával nyitnál... Ne egyél magas glikémiás indexű szénhidrátokat! A kerékpározás pedig remek választás fogyáshoz.


Ha szabad megkérdezni: hány kg vagy?

2014. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen szabad...160 centiméter vagyok és 75 kiló. :/
2014. jan. 13. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok tésztás dolgot tényleg felejtsd el. Néha belefér, de naponta sok. A többi szerintem oké.
2014. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!