Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, jártok kozmetikushoz,...

Lányok, jártok kozmetikushoz, fodrászhoz körmöshöz?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen gyakran és milyen szolgáltatásokat vesztek igénybe? :))
2014. jan. 3. 15:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz egy éve járok rendszeresen, 2 havonta körülbelül, mert kissé problémás a bőröm, és most találtam egy igazán jó kozmetikust, akihez megéri rendszeresen járni. Kiskezelést szokott csinálni, arctisztítást, patti nyomkodást.

Fodrászhoz kb. 4 havonta járok, elég jól bírja a hajam.

Körmöshöz nem járok, még sosem voltam, de tervben van, mert elég gyengék és rövidkék a körmeim, gondolkozok valamilyen műkörmön.

20/lány

2014. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 PrettyVillain ***** válasza:
Fodrászhoz 3 havonta, mert vigyázok a hajamra, kozmetikushoz havonta, körmöshöz alkalmantént járok :)
2014. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kozmetikus: Csak gyantázni járok, nyáron kb 3 hetente, ilyenkor ritkábban

Fodrász: Nagyon féltem a hajam, már nem voltam két éve

Körmös: Régebben jártam rendszeresen, de most nem lehet, mert egészségügyi szakközépbe járok, szóval csak iskolai szünetekben


16L

2014. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Manikűröshöz alkalmanként, fodrászhoz évente 1*hajvágásra és alkalmakra göndöríteni, kozmetikushoz hetente szemöldök szedésre, 2 hetente szemöldök festésre és havonta bajusz, hónalj gyantára és szempilla festésre. :)
2014. jan. 4. 00:10
 15/15 anonim ***** válasza:

kozmetikus: igen,2-3 hetente gyantázásra

fodrász: fél évente levágatni a hajvégemet, hogy ne legyen töredezett

körmös: műkörmöm van, 3 hetente járok feltöltetni

16L

2015. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!