Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, jártok kozmetikushoz,...

Lányok, jártok kozmetikushoz, fodrászhoz körmöshöz?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen gyakran és milyen szolgáltatásokat vesztek igénybe? :))
2014. jan. 3. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagyis èvente egyszer fodràszhoz.
2014. jan. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Körmös: nem

Kozmetikus: 1x voltam még középiskolás koromban

Fodrász: igen, 3-4 havonta, de van, hogy annál is ritkábban, attól függ, milyen állapotban van a hajam. Hajat szoktam csak vágatni.

2014. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikushoz hónaponta 1-2x, bajusz gyanta, illetve néha szemöldök, bár a szemöldököm kikopott szóval abból lehet tetoválás lesz. 2 hónaponta fület is szoktam nála lövetni :D hirtelen felindulásból. A balba 5 van, a jobba 4.


Fodrászhoz évente max. 2x járok, mert mindog elcseszik a hajam. Magamnak szoktam vágni. Utoljára fodrásznál novemberbe voltam, akkor is csak göndöríteni és kicsit feltűzni esküvőre.


Körmöshöz 25-30 naponta járok. :)

18/L

2014. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak fodrászhoz, ha vágatni kell.
2014. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kozmetikushoz nem, fodrászhoz hát egy hónapban egyszer elszoktam menni festés+vágás nem árt egy kis frissítés, körmöshöz kb. 3 hetente járok! :-)


Na és te?

2014. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Kozmetikushoz jártam egy időbe pillafestésre, a fodrász rendre elrontja a hajat, így tőle is búcsút vettem, a körmömet pedig rendben tudom tartani egymagam is.

2014. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikushoz változó, szemöldök és lábgyantára szoktam menni, de ha kiszedem a szemöldököm és leepilálom a lábam, akkor abban a hónapban kihagyom.

Fodrászhoz havonta járok, most Karácsony miatt kicsúszott, de készülök. Fel van nyírva a hajam és fehér, magamnak nem merem szőkíteni, ezért inkább eljárok fodrászhoz.

Körmöshöz nem járok, magamnak csinálom a körmöm, szerencsére szép hosszú és saját.

2014. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Szeretek mindent magamnak intézni, és elsősorban nem költségcsökkentés miatt.

2014. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Körmöshöz nem, kozmetikusnál csak párszor voltam szemöldökigazításon, mert egyszer túlszedtem, azóta is szenvedek vele..

Fodrászhoz kb 7-8 havonta járok.

2014. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak fodrászhoz, kb 3x évente, vágatni. Itthon festem.
2014. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!