Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hónaljkutya maradhat egy...

Hónaljkutya maradhat egy férfinál?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés, de kérem a válaszokat :D
2007. okt. 6. 15:34
 1/9 anonim válasza:
90%
Egyáltalán nem hülye kérdés. Női szemmel nézve szerintem a max!! 1cm-es még nem gáz. A párom egyébként borotválja, szerinte így kevésbé izzad, meg mindkettőnknek jobban tetszik. Viszont elképzelhető, hogy egyes nők pont a hónaljkutyust tartják vonzónak (mert olyan férfias)...
2007. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
nekem nem tetszik a honaljkutya,férfinál sem.szerintem higiénikusabb is borotváltan meg jobban is néz ki.
2007. okt. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
87%
Szia! szerintem teljesen normális ha marad, ha megfelelöen odafigyelsz a higénes dolgokra(és persze miért ne tennéd akkor miért lenne a kérdés) nem lehet gond.Nekem pl nem szimpatikus ha csupasz.
2007. okt. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hülye kérdés. Szerintem ez teljesen emberfüggő. Engem pl nem zavar, ha a férfinak hónaljkutyája van, de az sem gáz, ha csupasz. Nekem nincs, de nem azért, mert nőként ez elvárás tőlem, hanem, mert számomra így kényelmes.
2007. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem higénikusabb, ha le van borotválva!

Könnyebb tisztán tartani, és az izzadásgátló is jobban hat, mintha csak a szőrbe kenődne bele.

2007. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én letolom a nullásgéppel, mert begyulladna a borotvától a bőröm. ha van rá igény maradjon, bár nem divat.
2007. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Divat, nem divat, nem véletlenül let teremtve. A hormonok jobban megmaradnak ha nincs leborotválva. Az izzadásgátlóból nem véletlenükl vannak spray-k, azok nem a szőrbe kenődgélnek, egyébként meg ha egy ember tiszta, mosakszik, fürdik, akkor nem is kell izzadásgátló, csak többszöri tisztálkodás. Én jót tudnék röhögni egy csupasz pasin, akin nincs szőr, barátnőm meg azon akinek nem max a lába szőrös. Hord úgy ahogy kényelmes, ha valakinek baja van vele, szóljon, te meg eldöntöd megéri-e.
2007. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Én is borotválom, de csak kényelmi okok miatt.


Ha téged nem zavar, miért ne maradhatna?

2008. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sose borotválom és nem zavar 20 f
2016. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!