Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldökceruzával színeztem...

Szemöldökceruzával színeztem és igazítottam kicsit a szemöldököm, rajta maradhat addig, amíg nem kopik le? És hány napig marad rajta?

Figyelt kérdés

Ma csináltam először

:P


2011. ápr. 18. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

A következő mosdásig.

Tehát ha vidéken élsz, akár több hétig is.

2011. ápr. 18. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
első, nem csak a pestiek mosdanak ám ;)
2011. ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez nem tetoválás, így elkenődik, szóval nem is értem, hogy erre miért nem gondoltál. Tehát ha így akarod csinálni, akkor mindig újra és újra fel kell kenni.


Első, én büdösebb emberekkel találkozom Pesten, mint falun.:)

2011. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

"Első, én büdösebb emberekkel találkozom Pesten"


Jaja, feljönnek sajnos vidékről... :(

2011. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjuk pestet.Néhány hölgy és úr is úgy öltözik,mint egy majom,mert ugye ott senkinek nem tűnik fel,mert exrtém!!!A kérdésre visszatérve,szerintem inkább fesd be szemöldökfestékkel,3 hétig tart a színe.Ha gondolod írj emailt,pontról-pontra leírom.
2011. ápr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szemöldökceruza addig tart, ameddig le nem mosod. Tehát ideális esetben maximum 24 órán keresztül. ;)

Ha tartósabb megoldásra vágsz, fesd be - lehet kapni szemöldökre való festéket.

2011. máj. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!