Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nem engedem, hogy elmúljon...

Ha nem engedem, hogy elmúljon a karcolgatás helye, végleg ott maradhat?

Figyelt kérdés
Karcolom a kezem, de folyton megerősítgetem a vágásokat, hogy látszódjanak. Ha folyton megcsinálom, előfordulhat, hogy egy idő múlva nem tűnik el?
2009. ápr. 14. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kezedet körömvirággal a fejed pedíg orvossal kezeld!

MArhajó lesz 30 évesen egy fiatalkori karcolgatás nyomait nézegetni...Igen ott marad sőt már 2 egyforma karcolás is elég lehet hozzá! Sürgősen hagyd abba!

2009. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
normális vagy??:O inkább hagyd abba a karcolgatást
2009. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen! Lehet tényleg szükségem volna orvosi segítségre, de nekem nagyon tetszenek ezek a vágások, főleg ha más is észreveszi, és szörnyülködik rajta egy sort! :)
2009. ápr. 14. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Atya Úr Isten!!!

Talán szektás vagy?

2009. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább csak megértésre van szüksége..

Szeretné ha mások figyelnének rá.

szerintem hagyd abba a karcolgatást... mondjuk a te dolgod és tudom hogy senki nem mondhatja hogy nem mert annál jobban csinálni fogod. De remélem te is megtalálod azt a szórakozást ami miatt abba hagyod. Amúgy igen megfog látszani... azok a sebek amire most büszke vagy egy idő után takargatni való lesz... és szégyelni való...

2009. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hmm! Tényleg nem akarom felnőtt koromba ezeket nézni, ugyanis egy fiú neve van belekarcolva! És fura lenne 30 évesen is azt a nevet látni! :/ De most még akkor sem tudok, és nem is akarok leállni. Csak félek, hoyg végleg megmarad. Elvégre ez olyan, mintha kikarmolna egy macska nem? Az is elmúlik!
2009. ápr. 14. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

aham, roppant okos o.társamnak az ilyen karcolgatásai két éve a lábán vannak.

amúgy meg fiú nevét karcolgatni a legnagyobb cink, de kiszoktak nőni belőle 10 évesen kb.

meg miért jó ha szörnyülködnek rajta? -megjegyzem nem szörnyülködnek, hanem hatalmas szánalmat éreznek irántad.-

de te tudod.

2009. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mind1! Én nem nekik, hanem magamnak csinálom!
2009. ápr. 14. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Állj le ezzel, mert meg fog maradni a helye nekem is évek alatt halványult el most is alapozóval kenhetem a kezem. Nagyon ki voltam akkor amikor ezeket csináltam... te meg csak szórakozol fiúnevekkel. Hatalmas égés lesz ha lesz egy szerelmes és azért hagy majd el mert megrémíti ez vagy mert az agyára megy, hogy egy másik pasinak a neve van belekarcolva a kezedbe és sehová sem vihet el mert ég miattad az arca és kérdezősködnek az emberek.

Tudom, hogy magadnak csinálod, de ez beteges és egyáltalán nem szexi, hülyeséget csinálsz magadnak.

Inkább öltözz kihívóan vagy bármi más, esetleg járj fel chatre ott bárkinek kiadhatod magad egy-egy beszélgetés erejéig és ott is szörnyülködnek majd az emberek ha kicsit kiszínezve adod nekik elő a valóságot. Nem kell a kezedbe karcolni ahhoz, hogy az embereket megbotránkoztasd.

2009. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én is össze szoktam karcolni magam, de nem mert jól néz ki, hanem mikor mondjuk szakítok valakivel, vagy olyan dolog ér amit nem tudok feldolgozni, és már elviselhetetlen a belső fájdalom, akkor szoktam összekarcolni magam.

Valahogy a külső fájdalom átveszi a helyét a belsőnek, és ez sokkal elviselhetőbb, persze aztán elgondolkozok, normális vagyok e, sejtem, hogy nem, de nálam ilyen maximum 1 éven 2X fordul elő.

Viszont látom, neked semmi okod nincs rá, csak poénból teszed. Én is csak annyit tudok javasolni, hogy hagyd abba.

Mellesleg miután én összekarcolom magam és nézem h mit tettem a kezemmel, többnyire bekenem és letapasztom, hogy szépen meggyógyuljon.

Mert igaza van az előttem íróknak, tényleg csúnya tud lenni egy lány kezén a rengeteg karcolásnyom.

18/L

2015. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!