Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék szolid (francia)...

Szeretnék szolid (francia) műkörmöt, mert a sajátomat nem tudom megnöveszteni, mindig letörik. Ha tetetek fel, akkor mennyi ideig maradhat fenn egy alkalommal, h ne tegye tönkre annyira a sajátomat (ha töltetem) és nagyon roncsolja a saját körmömet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha jó műkörömöst találsz, akkor fentmaradhat 4-6 hétig is. A jó műkörömös nem reszeli el a saját körmöd, így nem is roncsolódik annyira. Valamennyire kell reszelni, de nem roncsol, mert az a köröm, ami utánanő uygan olyan egészséges lesz,mint a műköröm előtt. Szóval ha majd egyszer úgy döntessz, hogy nem kell többet, max. 6 hónap alattlenő a sértett rész.

Érdemes töltetni 4 hetente, mert statikailag elcsúszik a tartása, így könnyen betörheted, aminek következtében sérülhet a saját körmöd is!

egy műkörmös

2010. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 7. 16:38
 3/11 A kérdező kommentje:
kedves első(egyben utolsó :) ) kommentelő! ha 4-6 hét után levetetem,akkor mondjuk 3 nap múlva feltetehetek újat?és minek töltessem 4 hetente,ha egyszerre úgyis csak 4 hétig maradhat fenn?
2010. júl. 7. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem tipes műkörmöm van,francia. A tip azt jelenti,hogy nem a te saját körmödet építik tovább hanem ráraknak egy műanyagot és azt festik be stb.Persze történnek balesetek,nint például a medence falához odavágtam véletlenül és berepedt,mert nagyon erősen csapódott neki :/

Ezt nem lehet megmondani mennyi ideig marad fennt.De nekem ha lejön egy-egy,mindig díjmentesen visszarakja :)

Egy kis réteget lereszel róla,amitől papírvékony lesz a körmöd,ha a tipeset választod.Ez azért kell,hogy a ragasztó megragadjon,mert ilyenkor felbolyhosítja a körmödet.

Én 4-5 hetente szoktam töltetni,de ez teljesen attól függ,hogy kinek milyen gyorsan nő a körme.

És még valami: az sem mindegy,hogy milyen hosszút szeretnél,vagy milyen fajtát.A hosszú tipes műkörömnél nagyobb a valószínűsége annak h betörik,megtörik stb.Nekem ilyen van,de vigyázni kell rá :)

Persze nyergelés közben nem a legkönnyebb :D

2010. júl. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A tipek körmös csúnyák és otrombák! Mindenképpen épített körmöt csináltass.

Ha leszedetted a műkörmöd akkor 3nap múlva mindek akarnál újjat csináltatni????

2010. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert nem tudom,h ez hogy van.

Egyszeri feltétellel,akár fél évig is fennmaradhat?

Most szeretnék csináltatni,azért kérdezem.

2010. júl. 12. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor először felteszik azaz építés,mikor meghosszabbítják a körmödet sablonnal. Utánna elkezd folyamatosan nőni lefele a körmöd a zselével együtt, kb 5 hét múlva már elég feltűnő lesz a levövés,de ez egyénenként változó hogy kinek mennyire nő a saját körme.

Ekkor mikor már érzed hogy csúnya a körmöd visszamész a körmöshöz töltésre. Ilyenkor kicsiszolják belőle az összes díszt,színt és mintát,tehát az átlátszó alap zseléréteg marad. Majd a körmös erre teszi rá az újjonnan kiválasztott színt és mintát. Tehát végülis új körmöt kapsz.

2010. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek,de főleg az utolsónak! :)
2010. júl. 12. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:
5hét múlva?:DNekem 2évig volt műkörmöm.2-3 hetente max töltetni kell,mert különben marha igénytelenül néz ki!
2010. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,

Biztosan nagyon szar körmöshöz mentél,mert egy igényesen elkészített köröm még 5 hetesen is szép.

2010. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!