Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy néznek ki a plázacicák?...

Hogy néznek ki a plázacicák? Hogyan kéne felöltöznöm úgy mint a plázacicák?

Figyelt kérdés
Ne offoljatok légyszives!
2009. nov. 17. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Csinosan, nőiesen és divatosan öltözködnek. Mindig ápoltak, a hajuk, körmük, sminkük rendezett. Szerezz be pár magassarkú csizmát, lehet boka, térd fölé érő, stb. és hozzá illő táskát. Vegyél pár legginst, azt tudod hordani hosszú pulcsival, divat most a tédig erő szoknya, de horhatsz famert is. Vigyelj a kiegészítőkre, a kevesebb mindig több. Az a lényeg, hogy mindig trendi és ápolt légy. Kabátot keress a Zarában, most nagyon szépek vannak. Most ennyi jutott eszembe, ha még érdekel vmi akkor kérdezz.
2009. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen és pl nekem a plázacica szóról először egy rózsaszín extrakivágású top nagyonmini farmerszoknyával 30cm sarokkal szőke haj kis táska benne meg egy kutya jut eszembexD
2009. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

És milyen sminkjük van általában ezeknek a lányoknak?

Hullámos/göndör hajból milyen trendi és ápolt frizurát csinálhatnék magamnak? (Hónaljig ér a hajam)

2009. nov. 17. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

kelemen anna... :D

sztem ennél többet nemszükséges irnom XD vagyesetleg doktor szöszi XD

2009. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

smink az 2kg:D

pink szájfény, jónagy szempillák(akár műszempillák is), szemhéjtus, az a lényeg h feltünő:D

és a haj szerintem frufru felcsatolva púposan, vagy ha oldalfrufrud van akkor az is tökéletes, de a hajad léegyen álatlában kibontva.Trendi hajpántok, vannak ezek a csillogó ezüst kövesek, nekem is van egy de vannak sokkal feltünőbbek, szerintem az is jó:)

2009. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kelemen anna a legjobb tipp erre.

írd be google-be, és nézd meg róla a képeket.

csinálj olyan hajat meg sminket, és hordj olyan ruhákat és 100%-os plázacica leszel.

2009. nov. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Mért akarsz az lenni? Nyomorékul nézel ki és azt hiszed most megváltozol.pfff
2009. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

smink:ha karikás a szemed akkor korrektor, ha van pattid alapozó és arra púder, aztán én úgy szoktam hogy a szemhéjra fehér vagy vmien világos festék aztán szemcerkával kihúzom felül a szemem és egy kicsit elsatírozom utánna kihúzom szemhéjtussal alulis szemcerka és sok szempillaspirál, vmien halvány rózsaszín vagy színtelen szájfény és esetleg kihúzhatod a szemöldöködet is.

öltözék: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


majd még linkelek be dolgokat ha több időm lesz :)


jah és a haj: általában vasalt hosszú haj de lehet bele finom hullámokat csinálni vagy pl a felét hátrafogni eztis próbáld változatosan megcsinálni majd erről is küldök még linket

puszcsi

2010. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!