Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen a plázacicák stílusa?...

Milyen a plázacicák stílusa? Smink, haj, ruhák. Nektek bejön?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
+o( asszem így van a hányás msn-ül
2011. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

szerintem így néz ki, hányás...

2011. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyasmi mint paris hilton. És nem nagyon ne jön be. Nagyon nagyon nagyon sokat kellene fizetni ahhoz hogy csak egy napra is úgy nézzek ki.
2011. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnek be.
2011. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

Én úgy nézek ki. Hosszú szöke haj, orr-, monroe- és köldökpiercing, my77 ruhák, magassarkú vagy magastalpú cipö, erös smink, barna bör... csak mükörmöm nincs, mert abban nem tudom elvégezni a házimunkát.

Férjemnek kifejezetten tetszik rajtam, mert nekem jól áll ez a stílus. Meg másoknak is, úgy veszem észre:) Magamnak meg evidens, hogy tetszik, különben nem ilyen lennék.

23/N

2011. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a ruhák közt vannak jók de az a vakolat nem kell a hajfestés meg mindenkinek szíve joga :D
2011. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szolizott bőr, vastagon kent szájfény, erős szemhéjpúder. Hosszú, platina szőke vagy fekete haj. Magassarkúk, kihívó, tapadós ruhák. Kivágott felsők, szoknyák. Szeretik az állatmintákat, nagy táskákat és kiegészítőket. Csak pár szokványos darabot mondtam.


Ne akarj ilyen lenni.


15/L

2011. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!