Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van hogy minden srác...

Miért van hogy minden srác azt mondja nemtetszenek a plázacicák vagy a nagyon ' trendi' mükörmös lányok? Böv lent

Figyelt kérdés
közben ez nem igaz. én régen nagyon trendin öltöztem volt nem durva hanem izléses mükörmöm.minden sarkon megszoltak a pasik. most semlegesebben de nöiesen öltözködök, ugyanazzal a sulyal és hajjal rám se néznek. ugyanugy nézek ki csak a ruhatáram más.ez pont üti amit a pasik állitanak. nekik a tucat lányok tetszenek.
2011. júl. 25. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik mondja,hogy nem szereti őket de mindegyik megbámulja :P

Ha valakinek más a stílusa vagy nincs akkor kiröhögik...


14L

2011. júl. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem maradj ilyen,amilyen most vagy :) hosszú távon ez a nyerő :)

18/L

2011. júl. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A trendi lányok is bejönnek a pasiknak, hiába mondják hogy nem ... csak legtöbbük azthiszi hogy olyan könnyen kapható is az a lány, mert van egy fajta stílusa, és ad is magára.. viszont a "tömeg" lányokat aligha észre veszik, mert nem kelltik fel az érdeklődést..
2011. júl. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Én egy ilyen pláza cica típus vagyok: megfordultak és megfordulnak utánam a fiúk és mégis van férjem is már egy ideje. :)


27/N

2011. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a plázacicák kipakolják mindenüket, feltűnők, hogy a fenébe ne tetszene a pasiknak? én is tetszem nekik mikor feltűnően öltözöm, pedig én egész más stílus vagyok.

de a plázacica féléket szinte sosem veszik komolyan, a legtöbben szerintem a k*rvákkal azonosítják őket, hiszen úgy öltöznek. komoly kapcsolatot nemigen akar velük egy normális pasi sem. nem leszólni akarom őket, volt ilyen barátnőm, aranyos csaj volt de esélyt se adtak neki csak leszólták és elkönyvelték egy r*bancnak. a pasik is kihasználták állandóan pedig nem igazán ezt érdemelte volna.

2011. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A műköröm nem trendi. Egyébként ízlésesen is tudsz trendin öltözni, nem kell ahhoz plázap*csának lenni, sőt! Lehet, hogy a plázacicákat megnézik, de a stílusosokat megszeretik ;) Hozzáteszem természetes körömmel.
2011. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a dolgot amúgy..:) Én ha utcára megyek,akkor mondjuk egy rövidgagyó vagy farmer, egy poló topp vagy ilyesmi, és így is megnéznek a pasik meg megdícsérnek az ismerősök,barátok...Ha buliba megyek erős smink, csini ruha"ami sok ember szerint k**vás-.-" magassarkú,és a reakció más,de ez érthető is.!Én 3 éve vagyok kapcsolatban és egyszer sem csaltam meg a barátom, eszembe sem jutott, pedig sokszor voltam nélküle bulizni! Ha odajön egy pasi hajtom is el! De viszont szeretem a trendi divatos csinos cuccokat! akkor most r**anc vagyok?:D Meg mert nagy a mellem meg csinos vagyok? Érdekes... Az emberek nem látnak a dolgok mögé mégis annyira okosnak hiszik magukat:) Ismerek én olyat aki diszkrét,visszahúzódó, mégis fűvel fával ****ik...Ennyi bocs a hoszsadalmas válaszért!
2011. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!