Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik még olyan lány,...

Létezik még olyan lány, akinek ilyen alakja van, mint nekem?

Figyelt kérdés

171/48-52

Vékony alkat, keskeny csípő, arányaiban vastagabb derék, hosszú vékony lábak, icipici mell, de kiálló, kerek fenék... Kb az egyetlen testrészem, ahol van valamennyi zsír. És csak hátra áll ki, elölről nem látszik nagynak. Sokáig nem tudtam megbarátkozni vele, persze jobb, mint ha lapos lenne, de olyan fura.. Sose láttam még ilyen lányt. És nem körte alak, mert a felső combom is nagyon vékony.



#furcsa #derék #vékony #alak #kis mell #kiálló fenék #karla deras
2013. okt. 24. 12:46
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Utolsó : ezen nem látszik a lényeg.

De én találtam egyet! Ráadásul ha jól látom, pici melle van neki is.

[link]

2014. márc. 29. 20:20
 22/25 anonim ***** válasza:

Én vékonyabb ÉS alacsonyabb is vagyok nálad (160/40), de arányosan oszlik el rajtam minden...a csípőm szélesebb, de mellem semmi nincs, és a combjaim vékonyak...

És nem vagyok anorexiás, ez genetika...anya is ilyen volt, amíg fel nem szedett 20 kilót terhesen...aztán visszafogyott 40-re és most már a korral jár, hogy rakódik rá a zsír...természetesen oda, ahova nem akarja...

Valaki szerint ez a csinos, én is el vagyok a pasikkal, szóval ne aggódj!: )

2014. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de engem meg mindig az erdekel, hogy van-e valaki, akinek _olyan_ alakja van, mint nekem.


Checklist:

-sovany

-elolrol nem sok domborulat (nem korte alak!), keskeny csipo

-oldalrol a fenek feltunoen kiall, mint a fekete lanyoknak

-apro mell

-sovany comb

2014. ápr. 10. 10:26
 24/25 anonim válasza:
34%

"Ha nem figyelek oda, hogy teleegyem magam, máris lemennek a kilók!"

Jajj, mennyire sajnállak...

2014. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan lehetsz, mint én push up bugyiban. :D


Utolsó: Sajnálhatod is, mert ez tényleg nagyon rossz, hogy valaki bármennyit ehet, de nem hízik tőle...

2014. máj. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!