Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik még olyan lány,...

Létezik még olyan lány, akinek ilyen alakja van, mint nekem?

Figyelt kérdés

171/48-52

Vékony alkat, keskeny csípő, arányaiban vastagabb derék, hosszú vékony lábak, icipici mell, de kiálló, kerek fenék... Kb az egyetlen testrészem, ahol van valamennyi zsír. És csak hátra áll ki, elölről nem látszik nagynak. Sokáig nem tudtam megbarátkozni vele, persze jobb, mint ha lapos lenne, de olyan fura.. Sose láttam még ilyen lányt. És nem körte alak, mert a felső combom is nagyon vékony.



#furcsa #derék #vékony #alak #kis mell #kiálló fenék #karla deras
2013. okt. 24. 12:46
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Tudsz fényképet linkelni ? :)
2013. okt. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem... te vagy az egyetlen nő a világon, akinek ilyen arányai vannak.
2013. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

Azért szerencsére nem a betegesen vékony lányok, mint te vannak többségben, valószínűleg EZÉRT nem látsz hozzád hasonló lányt.

Ha a MINIMUM zsírt magadra szednéd, ami ahhoz kell, hogy termékeny, életteli ember légy, ne csak egy váz, akkor FIX, hogy normálisabb alakod lenne.

2013. okt. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok, azt hiszem. Vékony vagyok nagyjából (170 centi, 54,5 kg), ELVILEG elölről homokórához hasonlítok (váll-mell-csípő vonal egyben van, és a derekam szépen elkülönül), de a fenekem minden más testrészemhez képest szerintem nagy (a melleim nem annyira kicsik, de a fenekemhez képest azok), túlságosan hangsúlyos.

A combom nekem is nagyon vékony, látszódnak a bordáim, oldalról a fenekemet leszámítva szinte "eltűnök".


Igazából én a nem megfelelő testmozgás számlájára írom a dolgot, vagyis az én hibám. Mert oké a jó genetika meg az egészséges táplálkozás, a zsíros fenék ellen önmagában ezek kevesek.

2013. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Utolsó: a "vékony alkat"-ot, esetleg a feneket leszámítva más nem hasonlít szerintem:)


És nem kell lekezelően beszélni amiatt, mert vékony vagyok. Képzeld, évek óta próbálok hízni, de a szüleim is tök vékonyak, és ha egy kicsit is nem figyelek oda, hogy annyit egyek, amennyit csak bírok, lemennek megint a kilók.

Erről ennyit, nem éppen ez volt a kérdés.

2013. okt. 24. 15:44
 6/25 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy vannak, sőt, én még egy picit vékonyabb vagyok nálad. :(

173 cm/47 kg

Annyira utálom ezt, főleg az olyanok miatt is még, mint az utolsó előtti... Nekem is genetika, és nem tudok hízni, és... fuuu, gyűlölöm az alakomat.

2013. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ne gyűlöld!:-) Nekem pl a pasim megőrül a fenekemért, meg mások is mondták már, hogy jó. Oldalról szinte J.Lo-s, elölről nézve nem is gondolná az ember..Szóval neked is ilyen?:-)
2013. okt. 24. 20:51
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát, nekem a fenekem nem olyan. (Nem lapos, de nem is jó.) Én a többire gondolta, azok viszont megegyeznek (sajnos).
2013. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Az érdekelne, hogy van-e még valaki, aki szintén nagyon vékony és hátra nagyon kiálló feneke van.

Mindenholvékony lányok léteznek, azt tudom.

2013. okt. 25. 10:49
 10/25 anonim ***** válasza:
41%

Én is vékony vagyok, bár nekem nem áll ki a fenekem.

Viszont én sem szándékosan vagyok vékony, híznék, ha tudnék, de nem megy.

3asnak üzenem, h nem kéne bántani a vékonyakat, én sem szólok be annak, aki húsos!!!

2013. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!