Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik még olyan lány,...

Létezik még olyan lány, akinek ilyen alakja van, mint nekem?

Figyelt kérdés

171/48-52

Vékony alkat, keskeny csípő, arányaiban vastagabb derék, hosszú vékony lábak, icipici mell, de kiálló, kerek fenék... Kb az egyetlen testrészem, ahol van valamennyi zsír. És csak hátra áll ki, elölről nem látszik nagynak. Sokáig nem tudtam megbarátkozni vele, persze jobb, mint ha lapos lenne, de olyan fura.. Sose láttam még ilyen lányt. És nem körte alak, mert a felső combom is nagyon vékony.



#furcsa #derék #vékony #alak #kis mell #kiálló fenék #karla deras
2013. okt. 24. 12:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a 4-es választ!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__49..

TE TEHETSZ arról, hogy nem tudsz hízni!

2013. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Egészségesen étkezem (nem mekis kaja és nem is csak saláta)és rendszeresen mozgok.

Gondolom neked bomba alakod van.

2013. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem a hízás a téma, elfogadom a testem úgy, ahogy van. Nem vagyok betegesen vékony.

A

ON: Találtam egy lányt, aki egy kicsit hasonló, de azért neki szélesebb csípője van és jóval nagyobb feneke: www.karlascloset.com

És ő kemény sport és diéta után lett ilyen, eredetileg vastag combja volt.

2013. okt. 26. 18:10
 14/25 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen lányokat
2013. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Na, valaki linkeljen akkor ilyen lányt.
2013. nov. 25. 18:50
 16/25 anonim válasza:
Én ismerek ilyen csajt. Tök vékonyak a lábai,de furán kidomborodik a feneke.Szinte hegyes.
2013. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én vagyok az:D
2013. dec. 4. 14:14
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Én 170 cm vagyok és 48 kg. Nekem homokóra alkatom van. Vékony vagyok nagyon, de nem látszok csontváznak. Sokak irigyelnek az alakom miatt. Szép hosszú lábaim vannak, a pasik elmondása szerint jó seg.gem és átlagos melleim. Bár én minden nap szoktam edzeni, ezért izmos is vagyok, persze nem olyan Rubint Réka típus, hanem normális keretek között. Én szeretem nagyon az alakom, bár azért jó lenne egy 5 kg-ot felszedni :)
2013. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Utolsó: nagyon örülünk, de nem ez volt a kérdés...-.-
2013. dec. 26. 10:31
 20/25 anonim ***** válasza:

[link]

Ő esetleg?

2013. dec. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!