Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Amikor intim helyen...

Lányok! Amikor intim helyen gyantáztok, akkor hogyan is teszitek ezt?

Figyelt kérdés

Én is gyantázom, de én csak a dombocskát szoktam, meg ugye a bikinivonal részt. A nagyajkakat sosem mertem még egyszer sem, mert az a kínok kínja lenne. Van olyan, aki azt is gyantázza? Mert ugye ez tök jó, hogy a szeméremdombom 3 hétig teljesen sima, csak aztán kezd el növekedni a szőr. A nagyajkakat borotválni szoktam, de nem bírja a bőröm, hogy naponta leszedjem ott, így nem szoktam csak 3 naponta. Ott viszont így mindig érezni, hogy szúr.

Szóval ti hogy szoktatok gyantázni, gyantáztatni? Egyáltalán a kozmetikusnál van ilyen, hogy valaki kéri, hogy neki a nagyajkait is gyantázza le?

Vagy lenne még egy kérdésem, hogy a tartós szőrtelenítést szokták-e ott alkalmazni, vagy nem szabad?



2013. aug. 5. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is borotválom inkább. Bár mondták már nekem hogy menjek kozmetikushoz, igaz hogy nagyon fáj állítólag de utána jobb lesz sokkal, mert ott vékonyabb a bőr és a szőrtüszők is feljebb vannak így hamarabb kopnak ki és csak 1-2 hónap után kezd el visszanőni állítólag. De még nem mertem bevállalni.
2013. aug. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként egy ilyen intim gyanta mennyibe kerül kb? És ha csak a hónaljamat szeretném gyantáztatni az mennyi? És ott meddig nem nő vissza?
2013. aug. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én próbáltam,azt hittem hogy meghalok(na jó,picit túlzok),úgyhogy inkább átálltam epilátorra,azt magamnak is tudom csinálni,lehet hogy kevésbé tartós de legalább nem fáj
2013. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem az epilátor sokkal fájdalmasabb, mivel legalább a gyanta egyszerre rántja ki nagyobb területről a szőr. És komolyan epilátorral csinálod? De a nagyajkakat is???
2013. aug. 5. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:

mindenhonnan,hát nem tudom,láttam olyan epilátorokat amivel én sem merném megtenni

nekem ehhez hasonló van,ez nem olyan "csipesz szerű" és teljesen fájdalom mentes

[link]


van egy ilyesmim is(amúgy mindkettőt ajándékba kaptam),na,ezt a fajtát én sem merem használni mert az ilyen borzalmas

[link]

2013. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első, amit belinkeltél, az végülis elektromos borotva. A második az epilátor. Nem is csoda, hogy az egyik fájdalommentes, a másiktól meg az ember a fogait csikorgatja fájdalmában. :)
2013. aug. 5. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:

nem elektromos borotva,csak hasonló:)

a doboza szerintem már nincs meg,de ha megtalálom küldök róla képet,arra is rá van írva hogy epilátor,szóval ha más nem is akkor ez "bizonyítja" hogy epilátor,bár abban igazad van hogy inkább borotvára hasonlít,viszont ez nem csak elvágja a szőrszálakat ahogy a borotva teszi,és ilyet nem is igazán szoktam találni felénk,úgy tudom hogy ezt is a netről rendelték

2013. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsóó!((: És egyáltalán nem fáj vele a szőrtelenítés?Kicsit sem?Mert én nem bírom sem az epilátort se a gyantát,de még a lábamon sem,annyira fáj,így mindenhol borotválom,de már nagyon erősek a szőrszálak,így ha ez ilyen kis csoda,én is beszerezném(:.[A kérdezőtől bocsánat az off-ért.:)
2013. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kozmetikus azt szőrtelenít le rajtad, amit csak szeretnél. Ha azt akarod, hogy a köldöködtől a feneked közéig szőrtelen legyél, akkor megcsinálja. Ebben neki nincs semmi különös, ez a munkája nap mint nap.
2013. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én csak remélni tudom h nekem is megcsinálja ott , nem vagyok fájós lány de még nem voltam ... abbban a fázisban vagyok h növesztek , de én azt remelem h mindehol le fogja szedni nekem még a seggem körül is van szőr olyan undorító .. remelem ott is leszedik
2019. márc. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!