Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ennyire nem szerettek pár...

Ha ennyire nem szerettek pár dolgot, akkor miért nem teszitek szóvá? Bőv lent

Figyelt kérdés

Pl, itt fent sokszor olvasgatok tetkós ill, ékszeres kérdéseket, és sokan annyira felbőszülnek

Kérdem én, az utcán miért nem meritek kinevetni, vagy esetleg megszólni a hozzám hasonló embereket?

23/F


2012. okt. 9. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonló? Az milyen? Mert a kérdéskiírásból nem derül ki...
2012. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon tetovált, piercinges fültágítós kopasz ember

A szavatokkal élve "primitív vadember"

2012. okt. 9. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg épeszű ember leszarja, hogy ki miképp néz ki. Meg könnyebb látatatlanban pofázni. (Amúgy:jujjj :O :) )
2012. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

A nethuszárokat kérdezed?

Akiknek lányok esetében a miniruha meg a magassarkú már extra-k.rvás, a műköröm egyenlő a plázap.csával, az extrém öltözködés pedig a világvégét jelenti, fiúknál meg, akinek kicsit is stílusa van az b.zis, aki nem olyan mint egy ősember, az is. Igazából az is gáz ha vki gyúr, de az is ha nem elég izmos, meg hát gáz a tetkó, de ha mindezek mellett nem vagy elég egyedi, akkor senki se vagy, legalábbis a nők szemében.

Üdvözöllek Magyarisztán troll részlegében, ahol még a külföldi trolloknál is marhábbak az emberek :D ráaádsul, sajnos, sokan nem trollkodásból írják, valóban ilyen alacsony a szellemi szintjük... ez az ami kis hazánkat megkülönbözteti a nyugati országoktól, pl Németo., Hollandia, Amcsi.

(tisztelet persze a kivételnek, mert azért van 1-2)

2012. okt. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Ja, a hozzád hasonló feltűnési viszketegségben szenvedőkről van szó... miért kéne szóvá tenni? Attól hogy nem tetszik valaki még nem fogok hozzá odamenni, hogy "hé, de ronda a fültágítód". Hangosan röhögni sem kezdek el. Talán kéne? Itt az oldalon válaszolok ha valaki megkérdezi tetszik-e, vagy mi a véleményem, hiszen ezért van az oldal. De az utcán nem fogok lehányni mindenkit aki nem tetszik... te dolgod hogy rondítod el magad. Gondolom tudod jól, hogy a többségnek ez úgysem tetszik. Ahogy én látom csak a ronda vagy épp lelki sérült srácoknál szokás az ilyen "önrondítás", de én inkább pszichológust ajánlanék... az többet ér.
2012. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó tudni hogy vannak még akik nem olyan konzervatívak,

Sajnos tényleg beszűkültek nálunk az emberek, és csak hangot adnak a dolgoknak de nem mernek akár testileg is fellépni

Pedig vagyunk mi is olyan marhák lásd a kalocsai mintával ellátott termékeket

2012. okt. 9. 23:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a kinézetedhez nem társul bunkó, tahó viselkedés, akkor semmi baj veled. A te ízlésed, te tested, te életed, a világon senkit nem érdekel.

Interneten keresztül pedig még a 10 éves is minimum 140 kilónak érzi magát.

2012. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ha ismernélek ha nem de látnám a tetkókat oda mennék és mondanám h rohadt jól néz ki mert oda vagyok értük igaz nálunk az 1hugomnak nincs semmi ilyenje /még/ .. tehát . :)

18/L

2012. okt. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!