Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hova teszitek a kezeteket ha...

Hova teszitek a kezeteket ha mentek az utcán? Többi lent

Figyelt kérdés
Soha nem tudom hova tegyem a kezeimet,mindig csak lógnak a testem mellett de olyan hülyén érzem magam...egyedül ősszel/télen jó,amikor kabátzsebbe tudom tenni. De ilyenkor? Nadrágzsebbe nem szoktam mert valahogy kényelmetlen úgy menni vagy nem tudom. Ti hova teszitek?
2012. máj. 3. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A kezed "arra való", hogy lógjon a tested mellett, ez a normális. Ha eröltetetten "teszed" valahová, az igen idétlenül néz ki.
2012. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Kiskamasz korban ez gyakori probléma, főleg fiuknál. Egyrészt azért mert hirtelen, nő meg a kezük, másrészt mert ebben a korban nagyon függ az ember a környezetétől, mások véleményétől, mert még nem alakult ki a személyiségük és nincs önbizalmuk.

Velem is így volt. Hamar kinőttem. És tudod mi az érdekes? Amióta leszarom, hogy nézek ki és mások mit gondolnak rólam, azota nézek ki jól és vagyok vonzó a nők számára.

23F

2012. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
19L,nincs bajom a kinézettemmel kisebb dolgokat leszámítva,de azokon már dolgozom,viszont elég zárkózott meg görcsös vagyok,sokszor úgy érzem hogy bámulnak az utcán,én meg mindig "félek" hogy hülye a járásom,vagy a kéztartásom vagy akármi..ez gáz?
2012. máj. 3. 13:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Én általában az egyik kezemmel valahogy a táskám fogom, akár vállra akaszthatós,akár kézben fogósról van szó.Ha vállonakasztós,akkor támasztom az egyik kezemmel a táskát,vagy fogom a vállfogóját,ilyesmi.A másik kezembe cigit fogok néha:D vagy zsebrevágom, vagy csak úgy lóg magam mellett....
2012. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 3. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Természetes testtartásban megyek, tehát a kezeim lógnak a testem mellett, ez a normális.

Egyszerűen ne koncentrálj a kezedre, foglald le magad valamivel, mondjuk fogj mp3-at a kezedben, vagy ahogy az egyik kedves válaszoló írta, fogd a táskád (szatyrod) stb.

2012. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyik könyökhajlatomban ott a táskám, a másik kezemben meg általában a telefonom, de ha az nincs a kezemben, akkor simán "lóg" a karom. Felveszi a test ritmusát járás közbe, te nem láttál még embereket sétálni? Vagy mindenki zsebretett kézzel járkál szerinted?
2012. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azta, azt hittem, egyedül csak én érzem ezt. Néha még most is öntudatlanul keresem a kabátom zsebét...

Én is a válltáskám pántját szoktam fogni.

2012. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én általában zsebre teszem vagy a láncomat buzerálom vagy abba "kapaszkodok"
2012. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!