Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetben jaro kismamak vagy...

34 hetben jaro kismamak vagy a kornyeken nektek is dagad a labotok, es ha a csipotokre teszitek a kezeteket ott marad a helye?

Figyelt kérdés
Ugy ertem olyan mintha vizes lenne a testem 11 kg hiztam eddig!!!Koszi mindenkinek
2012. ápr. 19. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 10 kb-nál tartok, de nem vizesedek, velem eddig minden ok, lekopogom :-)


34 hkm

2012. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Borzasztó érzés, a lábaim mázsás súlyúak. :((((

2012. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!!!Agodom mert elso terhesegem alat toxemiat kaptam es felek ne hogy most is ugy jarjak!!!Pedig vigyazok de meg is
2012. ápr. 19. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 36. hetet kezdem holnap, de szerencsére én sem vizesedek. 8 kg-nál járok eddig. Az utóbbi napokban teljes gázon pörgök, alig bírom leállítani magam. Ma is édőnőhöz mikor mész? Vérnyomásod rendben?
2012. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vernyomasom eddig rendben volt!!!Sajnos en nem Magyarorszagon elek nalunk nincsenek vedonok es nem is szoktak vizeletvizsgalatot csinalni!!!Ezert nem igazan tudom eldonteni hogy komoly e vagy sem a vizesedesem!!!Arra gondoltam hogy veszek gyogyszertarban en vizeletbol merheto feherje tesztet csak nem tudom mi a neve es hogy mennyibe kerulhet!!!Nalunk az sin gyogyszertarban csak ha atmegyek hozatok es veszek ott!!!
2012. ápr. 19. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj szegény :S


A kórházba nem tudsz bemenni egy vizsgálatra? Nem ismerem az ottani szokásokat, de nem tűnik túl jónak.

2012. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat hid el hogy nem is jo nallunk semi!A laborba is csak egyszer kuldenek el terheseg elejen!Aztan se tobbet!Es en kisvarosban lakom itt a korhaz semit sem er!
2012. ápr. 19. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet, vegyél tesztet.Ilyenkor fokozottan kell már figyelni, mert a toxémia ilyenkor alakul ki a leggyakrabban. Ha van vérnyomásmérőd, akkor ellenőrizd azt is.
2012. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!