Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha 13 hetesen tér...

Normális az ha 13 hetesen tér vissza a hányinger, émelygés? Ami elmúlt a 11. hét kornyékén

Figyelt kérdés
más is volt így?
2011. aug. 31. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem mai napig tart. 31hkm
2011. szept. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, de hogy miért hagyta ki azt az egy hetet, azt nem tudom! Én 19 hetes terhességig hánytam, amíg meg nem mozdult, volt hogy minden nap kellett, volt olyan is, hogy három nap szünet után jött újra a róka! Szóval nyugi! Ilyenkor minden nem normális dolog normális! 32 hetes km
2011. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első babánkkal az egész terhességet végig rókáztam. Már a mensi kimaradása előtt 3 nappal elkezdtem hányni, a maximum napi 8 volt. Második babánkkal 6 hetesen kezdtem hányni, de olyan mennyiségben, hogy vele infúzióra kellett mennem (sajnos ő nem is maradt meg). Most a harmadik terhességem 8. hetét töltöm, eddig csak reggel volt max 2 "köröm". Eddig ez a legenyhébb, persze nem akarom elkiabálni.
2011. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom, akkor korai volt az oromom, már meg volt a nagy orom a 11.hét után hogy jobb lesz, de nem sokáig tartott.
2011. szept. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!