Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajánlatos mindennap reggel és...

Ajánlatos mindennap reggel és este bőrradírral leradírozni a bőrünket? (a dobozkán az van h reggel és este de a tanárunk mondtott egy pár dolgot és csak azért kérdezem meg. ) h nem ajánlatos akkor miért?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

bőrradírt heti 1-2x szabad használni hiába kímélő!

Ellenkező esetben,pont ellentétét éred el.

2012. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:D esetleg tudnál ajánlani valamit, hogy mivel mossam meg reggelente az arcomat..? vizen kívül persze..
2012. jún. 8. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:
bőrtípusod?
2012. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nemtudom..>< de megkérdezem majd anyukámat:)
2012. jún. 9. 22:50
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi nemvoltam gép közelben.. amúgy meg az oroom és a homlokomnél zsírosabb arcom meg nem
2012. jún. 20. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen:)

Nekem ami bevált a garnier pure control termékcsaládja.Egyedül hidratáló krémből használok eveline pure control. Ezek azért jók mert nem csak a pattanást szüntetik meg hanem az utána való helyét is,plusz megelőző hatása is van.

Én bátran ajánlom.

2012. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm:D
2012. jún. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!