Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan gyantáztok "házilag"?

Hogyan gyantáztok "házilag"?

Figyelt kérdés
Most vettem rá magam, hogy végre kipróbáljam, úgy gondoltam, megkérem egy barátnőmet hogy segítsen, még se egyedül bénázzak. Elsősorban hónaljra gondolok. Ti hogyan csináljátok? Olyanokra lennék kíváncsi, mint hogy használtok e hintőport, milyen gyantával, állva, vagy fekve, hány részletben húzzátok le stb... minden érdekel. Örülnék, ha valaki arra is tudna válaszolni, hogy az intim gyantát javasolt-e itthon megcsinálni. Több embertől hallottam hogy simán lehetséges, de ezt barátnőmmel sem szívesen csináltatnám meg, illetve jómagam sem férek rendesen hozzá.
2009. nov. 12. 20:34
 1/1 anonim válasza:
100%

Hali!

Én már volt,hogy bevállaltam az itthoni gyantázást hónaljon.Az első fáj,vérzik picit, de hatásos.Én már epilálok hónaljon, amit mások ha említem szörnyülködve hallgatnak, pedig már nem fáj.Ajánlom a hónalj gyantát, de természetesen segítséggel.Te feszíted a bőrt a másik kezeddel, míg a barátnőd egy gyors határozott mozdulattal letépi a szőrt.Nekem így nagyon szép a hónaljam, az epilátor kiváló pár gyantázás után.Intim területen nem tudom milyen, ott nagyon fájhat!Csak akkor csináld, ha a fájdalomküszöböd bírja..:)

2009. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!