Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek, asszonykák!...

Lányok, hölgyek, asszonykák! Havonta mennyit szoktatok magatokra költeni? És ezt milyen fizetés, zsebpénz mellett teszitek meg?

Figyelt kérdés
Tételesen is érdekelne, pl fodrász 10.000, ruha 5000, kozmetika 4000...Köszi előre is a válaszokat!
2009. aug. 27. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja kezdtem el dolgozni (családi vállalkozásban) nekem heti 10.000 a fizum.

Nagyon jó helyzetben vagyok mivel anyukám kozmetikus, mamám pedig fodrász (de volt idő mikor másik fodrászhoz jártam akkor kb 3500-4000 ft költséget jelentett)

Havonta veszem magamnak a sampont, balzsamot egyéb hajcuccokat: kb 2500Ft

3 havonta fogamzásgátló: 6000 Ft

3-4 havonta testápoló, körömlakk esetleg valami kis smink: kb 3000 ft

Utazás 1 hónapban(otthon-munkahely, otthon-barátom) kb:2000 ft

Ruha: kb 5000-10.000

1hónap 40.000ft -> kb 20.000ft-ot magamra költök a többi elteszem mert nyelv vizsgázni szeretnék a tavasszal. :)

2009. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14:27es vagyok. elrontottam a számolást! nem 20.000 csak 10-13 ezer. bocsi! :)
2009. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Zsebpénzből amit venni szoktam: sminkek, ruhákat is néha, bár azt anyu fizeti évszakonként, vagy ha a többinek már nem olyan jó az állapota (kopik, szakad...), hajfestékek, színezők, piercingek... (hajamat bnőm csinálja és a pc-ket is. :D)

többit még anyuék fizetik. étkeztetésem olyan 5-max10 ezer havonta. nem emésztek fel sokat, vagyis igyekszem kevesebbet.. :$

16/L

2009. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ez havonta elég változó, mert nemkell minden hónapban ugyanazokat a dolgokat megvennem.

fodrászhoz kb 4-6 havonta járok, ez 5-5 ezer ft körül mozog.

sminkcuccokat sem veszek minden hónapban. spirál: 1500, tus: 800, cerka: 600, mást nemnagyon használok.

tusfürdő: 7-800, sampon: 700, formázó: 900, de ezeket sem kell minden hónapban megvennem. (sampont igen)

ezenkívül ruhát azt kb minden hónapban veszek vmi újjat, néha többért, néha kevesebbért. de a minimum amit elkötök ruhára minden hónapban azolyan 7-8 ezer ft.


ezenkívül dohányzom, ez havi kb 15ezer ft.

kocsim van, ebbe a benzin havi olyan 30 ezer ft.


ehhez még hozzájönnek az ilyen-olyan kiruccanások.


ezeket zsebpénzből finanszírozom

2009. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Havonta ha veszek ruhát az turkálós szokott lenni maximum vagy semmi de nagyobb tételeket ritkábban adok ki ezzel én inkább 3-4000 Ft-ot számolnék.

Sminkeket már nem bírom ki hogy ne vegyek vmi apróságot de figyelek hogy 2000 Ft fölé ne menjek.

Szőrtelenítést itthon csinálom de a kellékeket nem havonta veszem úgyhogy annak a fele az 600 Ft kb amit kiadok.

Nem járok fodrászhoz, teljesen göndör a hajam ezen semmilyen frizura nem látszik :D jobb szeretem így :)

Hát nem vagyok nagy igényű, egyéb dolgok amik nem jutnak eszembe vagy nem havonta veszem az max 3000 Ft

18 vagyok, még szüleimtől kapom a pénzt akkoris ha megdolgozom érte itthon :D

A ruhát ha vhol boltban veszem az a szülőktől kapott pénzemből megy, a turis de az kis tétel, azt anya fizeti nekem.

Kozmetikum, hát azt fel lehet fogni szebpénznek, inkább kaja meg visszajárók amik náléam maradnak, de az is már olyan pénz ami rám van bízva mire költöm.

A szőrtelenítésre szánt dolgokat attól függ ki van olyan helyen annak a pénztárcájából megy, ez megoszlik, de nem kerül sokba.

Ha vmi egyéb dolgot veszek azt is saját pénzből fizetem.

Természetesen a saját pénzem is a szüleimé de ahogy már írta, rám van bízva mire költöm.

2009. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ruha havonta olyan 5000 körül maximum, az is általában turkálós, mert az sokkal egyedibb:D

Fodrász soha, mert annak tanulok, magamnak festem és vágom.

Kozmetikumok (kencék és smink) olyan 2000 forint körül.

Cigi 8000 forint (b*sszus, erről le kéne szoknom:S)

Cukrászda, pizzázó kb 3000 ft-ot emészt fel havonta.

Ez egy átlag hónapom, extra kiadásoktól mentesen.

Most nézem, ez 18000 forint. Nem is tudtam, hogy ennyit költök havontaXD Most ledöbbentem, azt gondoltam, nem több 10000nél:S

2009. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!