Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya C. Ronaldo?

Szerintetek is csúnya C. Ronaldo?

Figyelt kérdés

Úgy van emlegetve mintha nagy szépség lenne, aki focista az lassan macsó is, ok, hogy ki van gyúrva de szerintem csúnya főleg a feje! Ráadásul olyan taszító "douchebag"-os beképzelt az egész ember, nem tudom miért vannak oda a lányok érte. Szerintetek?

[link]

[link]

[link]



2013. júl. 8. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem jön be
2013. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy sikerült pont a legrosszabb képeket kiválogatni :)

Szerintem nem ronda, igaz a teste az jóval szebb, mint a feje, de csúnyának nem mondanám.

Itt pl. aranyos nagyon:

[link]

2013. júl. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem itt is csúnya. Tipikusan az a kiszedett szemöldökű hajógyáris habisztigyerek.
2013. júl. 9. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:

n csúnya

[link]


csak te rossz képeket válogattál

2013. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hali legalább ne a legroszabb képeket válogasd ki rólad is biztos vannak olyan képek amiáken ronda vagy mitszólnál ha azokat feltenné valaki ugyanilyen kérdéssel !
2013. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csúnya a többi képen is
2013. júl. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!