Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz rondának lenni?

Miért ilyen rossz rondának lenni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne legyen, itt nem arról van szó, hogy ne tudnék becsajozni, azzal nincs probléma szerencsére.. Csak arról, hogy egyszerűen gusztustalanul ronda vagyok, szabályosan hányingerem van a saját arcomtól amikor tükörbe nézek.. Nem tudom mit tehetnék ez ellen, legszívesebben maszkban járnék éjjel nappal.. Utóbbi időben kezdett el mégjobban zavarni, mostmár az utcára sem megyek ki szívesen, amikor rámnéznek egyből azon kattog az agyam, hogy undorodnak tőlem és ítélkeznek. Nem tudom mit tehetnék, most kezdjek el gyűjteni pénzt, sebészek átdolgozzák az egészet? Nem sajnáltatni akarom magam, nekem tanácsra lenne szükségem, hogy mit tehetnék ez ellen.

2013. júl. 5. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom tényleg van e okod aggódni :D tanáccsal nem szolgálhatok sajnos mert én nem vagyok ronda (annyira) :D
2013. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de szerintem elég értelemszerű, hogy nem szeretném mutogatni magam..
2013. júl. 5. 17:42
 3/7 belbolyhocska ***** válasza:

Igen rossz rondának lenni... Kozmetikus, fodrász, új ruhák sokat dobnak... Annyi ilyen cicafiú van a 99%a bűnronda, de a csajok futnak utánuk, mert menő a hajuk meg az órájuk... :) Egyáltalán nem reménytelen a helyzet. Edzzél egy kicsit, hidd el elég jó önbizalom-növelő dologok ezek! Nálam pl. 70%-ban a kisugárzás dönt. Nem jönnék össze soha egy szép fiúval, ha magába forduló... Annál inkább egy úgymond "átlagosabbal", ha van életkedve. :) És az önsajnálat nem segít, úgyhogy azonnal szokj le róla, különen megkereslek és seggbe rúglak!! :D


Ezt ajánlom figyelmedbe: [link]


Éppen én is ezt csinálom, mert az utóbbi időben elég boldogtalan voltam, és próbálok mindent pozitívan felfogni. Nyugodtan írhatsz bármikor, ha segítségre, vagy csak egy beszélgetésre van szükséged! :)

2013. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akartam tényleg, hogy ez önsajnálatnak tűnjön. Egyébként kifejtettem az első mondatban is, hogy csajozással nincs problémám mert valami csoda folytán én tetszem nekik.. fura. Kondizom, de nem vagyok ez hatalmas darab, inkább a vállam széles meg azért mindenhol van egy kis izom.. Ruháimra se volt még panasz, sőt még kérdezgetik ezt vagy ezt honnan vettem, de csak a szokásos p&b, bershka meg ilyesmik.


Viszont valami oknál fogva én már betegesen undorodom magamtól.. érzem kezdek lefogyni, életkedvem is szépen lassan elfogy. Ez az a dolog amin sajnos nem tudok változtatni, persze az összképpel nincs problémám nekem se, mint írtam csak az arcommal. Nincs pattanás vagy ilyesmi, fogaim is szépek inkább a csontozatom olyan fura. Még az orrom is nagy egy kicsit..

2013. júl. 5. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóakat tanácsoltam volna, mint a 17:51-es válaszoló, de így, hogy olvasom, amit most írtál... Szerintem magadban kellene ezt rendbe tenned. Nagy az orrod - na, bumm. Mindenkinek van valamelyik testrészével baja, de ilyenek vagyunk, így kell elfogadni magunkat. Közhely, de amin nem tudsz változtatni, azon minek rágódni folyamatosan... Egyébként is férfias a nagy orr. :)
2013. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az önképeddel van csak gond. Ha a csajozás nem okoz gondot nem lehetsz ronda! Egy nőnek se kellene egy nyamvatt ronda férfi. Aki az ellenkezőjét mondja az hazudik! Ne fordulj magadba! És hagyd abba az önsajnálatot, mert rontsa a kisugárzásod! Nem kell Brad Pitt nek lenned ahhoz, hogy tapadjanak rád a nők!
2013. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szerelmes vagyok egy pattanásos, vörös, göndör hajú gyerekbe. Tudod miért? Kedves velem, és imádom a zenei ízlését! A többiről nem tudom, miért szeretem, csak megnyugtatlak, h igenis nem a külső a lényeg!
2013. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!