Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok miért tartják rondána...

A lányok miért tartják rondának a fehér bőrű fiúkat?

Figyelt kérdés
Nekem is igazi fehér bőröm van, nem szolizott, nem vagyok néger hibrid sem, se cigókeverék és a szemeim is inkább ilyen zöldeskék szerűek és hát nem tapadnak rám, míg egy négerrre meg igen vagy egy barna bőrű latinra. Hát ezek szerint már mindenkinek csak a barnaság a vonzó?

2013. jún. 23. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
A sápadt az nem fehér hanem sárgás. Főleg pestiek "dicső színe" ez.
2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

-.-

nem tartjuk rondának,zavar ha egy pasi szolizik,nem találom férfiasnak

2013. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
75%
Csak simán rusnya vagy, nem a bőrszíned az oka, hiába hitegeted magad ezzel.
2013. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
honnan szedsz össze ennyi hülyeséget?
2013. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Én is fehér vagyok. A proletárlányok ugorjanak csak a cigányokra, négerekre, szoláriumozottakra (proláriumozottakra).
2013. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de nekem is jobban tetszenek a barna lányok. Például az észak-germán vagy kelta lányokat nem találom olyan szépnek, a kevertebb, barnább magyar, szlovák és környékbeli nők sokkal szebbek.
2013. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

" proletárlányok ugorjanak csak a cigányokra, négerekre"


Az úriak ezt fogják tenni. Veled fognak járni meg összeházasodni meg neked fognak süketelni - de a feka meg a cigó segédmunkással fognak qrni. Mert azok tovább bírják + nagyobb bráner.

2013. jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda. Amelyik rondának tart az bek@phatja! Csak az a bajuk, hogy fehéer a bőröm, mert most ez a divat, hogy néger meg cigó meg arab meg ázsiai meg kristófka meg mit tudom én még milyen állatfajták. -.-
2013. jún. 23. 20:56
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Lesz*arom, hogy kinek milyen a bőrszíne... :D

Tőlem lehet hófehérke, sárga, barna, sőt még fekete is...

Komolyan.

De az ilyenektől, mint te, hányingert kapok. 15/l

2013. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsó.Ez tök hülyeség amiket összehordasz kedves kérdező...veled más gondok vannak nem a bőrőd színe, ha már így beszélsz,hogy "más állatfajták".Valószínűleg épp ez a problémád...ahogyan viselkedsz...Mindenkinek más tetszik, akarod,hogy mondjuk neked jó fehérbőrű pasikat?Ian Somerhalderről már biztos halottál, de ő barna...akkor mondok neked világos hajút...Ryan Gosling, vagy gondolj csak Robert Pattinsonra, hány lány van odáig érte...
2013. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!