Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányok miért tartják rondána...

A lányok miért tartják rondának a fehér bőrű fiúkat?

Figyelt kérdés
Nekem is igazi fehér bőröm van, nem szolizott, nem vagyok néger hibrid sem, se cigókeverék és a szemeim is inkább ilyen zöldeskék szerűek és hát nem tapadnak rám, míg egy négerrre meg igen vagy egy barna bőrű latinra. Hát ezek szerint már mindenkinek csak a barnaság a vonzó?

2013. jún. 23. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne hidd! Semmi baj nincs veled, mindenkinek más a bőrszíne. Én személy szerint sokkal esztétikusabbnak és vonzóbbnak tartom a hófehér bőrt, sőt, mindig tejfehér fiúm volt, és egyáltalán nem voltak egészségtelenek. Barátom nálam is fehérebb, és elhiheti mindenki, igazi férfi, de ha napra megy, leég, úgyhogy nem erőlteti.

Nekem is fehér bőröm van alapból, volt hogy lebarnultam, de nem tetszettem magamnak. Napozni amúgy sem szeretek, meleg van, és viszket tőle a bőröm. Ha nem barnítod, tovább szebb is marad, ha esetleg tengerpatra eljutok nyaralni, 50+-os naptej, fehéren jövök vissza, és bőrrákom sem lesz. Szoliban sem voltam soha az életben, és 6-7 évvel fiatalabbnak szoktak nézni, és még a színes tetoválásaim is ragyognak rajtam, szóval több szempontból is jó :)

Ha egészséges vagy, és nem hanyagolod el magad, biztos hogy sokkal szebb vagy mint a szolizott és kreol rémségek.



30/N

2013. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Mindenkinek más az ízlése, de szerintem nem bőrszín alapján kellene pár választani.

Biztosan nem tartják rondának a falfehér fiúkat, csak túl fehérnek.

2013. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hátmég mindig jobb, mint az enyhén sárgás bőr...
2013. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Az úriak ezt fogják tenni. Veled fognak járni meg összeházasodni meg neked fognak süketelni - de a feka meg a cigó segédmunkással fognak qrni. Mert azok tovább bírják + nagyobb bráner."


Aki ilyenekkel összeáll (ahogy fogalmaztad a magad egyszerű módján: "kúr"), az eleve nem úrilány. Szerintem te még soha nem láttál finomabb lányokat, és nem is beszéltél velük.

2013. júl. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Utolsó!


A hozzászólásaid alapján akkora nagy tajparaszt lehetsz, hogy ne tovább... Gratula, hogy így Szét tudtad osztani a társadalmat, gondolom te a felső tízezer, élőskődő rétegbe születtél bele, légy büszke magadra!

2014. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!