Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol kezdődik az ha valaki...

Hol kezdődik az ha valaki szép/ helyes vagy csúnya?

Figyelt kérdés
ha lehetséges képekkel kérném :)

2013. júl. 1. 16:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elsősorban lányok válaszát várnám
2013. júl. 1. 16:43
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem az arányosság és a szimmetria amit vonzónak találnak általában.

férfiaknak egy ideális női arc szerintem (nő vagyok): nagy szemek (hosszú szempilla), kis orr, telt ajkak,kis fehér fogak, sima bőr (és a haj is fontos).

szerintem az egyik legszebb nő: [link]

férfi arc lehet sokkal karakteresebb, férfiasabb, de valakinek pont a kisfiús tetszik, jó ha a férfinak szép erős, dús haja van

nekem ők tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2013. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:) és azt megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2013. júl. 1. 17:04
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
18
2013. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
most megnyugodtam egy kicsit hogy mégsem vagyok csúnya, mert sajnos én magamat nem úgy látom mint a többiek engemet.
2013. júl. 1. 17:09
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem: legyél igényes (engem nagyon vonz, ha egy férfinak finom az illata), öltözz az egyéniségedhez és az alakodhoz (nem feltétlenül a divat szerint), sportolj és nyert ügyed lesz! előző voltam :)
2013. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de én nem szeretem az ilyen divatos dolgokat :/ és akkor ez már még egy vissza taszító ok lenne?
2013. júl. 1. 17:21
 8/12 A kérdező kommentje:
és még lenne egy nagy problémám. ha társaságban vagyok vagy buszon utazok vagy akárhol vagyok nem szeretem ha néznek mert olyan érzésem van mindig hogy én vagyok a legcsúnyább. de egyben szeretem magamra felhívni a figyelmet és szeretek középpontban lenni.
2013. júl. 1. 17:29
 9/12 A kérdező kommentje:

de lehet hogy tényleg csúnya vagyok elvégre ilyen a szájam is majdnem [link]

és igen fiú vagyok.

2013. júl. 1. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Szájam :DDD

Te nem csúnya vagy, hanem buta. De az még rosszabb.

2013. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!